1.yıl

  Etlik arçelik servisi 229 10 41 - 229 10 42

  • İlan Sahibi : Çağatay Deniz
  • Ülke / Şehir / İlçe : Türkiye / Ankara / Çankaya
  • İlan Türü : Firma İlanları
  • İlan Eklenme Tarihi : 20 Ocak 2018 Cumartesi
  • İlan Bitiş Tarihi : 13 Haziran 2014 Cuma
  • Bulunduğu Sektör : Beyaz Eşya

  Etlik arçelik servisi 229 10 41 - 229 10 42 İlan Açıklaması

  229 10 41 – 229 10 42
  Etlik arçelik servisi,etlikte arçelik servisi,arçelik etlik servisi,arçelik servisi etlik,ankara etlikte arçelik servisi,etlikte arçelik beyaz eşya servisi,etlikte arçelik klima servisi,etlikte arçelik kombi servisi,ankarada arçelik servisleri,arçelik ankara servisleri
  Etlik arçelik servisi firmamızca arçelik ürünlerinizin servis,bakım ve onarımları etlikte arçelik servisi mizce 1 yıl garantili olarak gerçekleştirilmektedir.
  Arçelik Etlik servisinde ödemelerinizi nakit olarak yapabileceğiniz gibi,kapınızda kredi kartı ile de yapabilmektesiniz.
  Arçelik servisi Etlik olarak mevcut bütün araçlarımız seyyar atölye konumunda olup arızalı olan arçelik ürünleri için ihtiyaç duyulacak bütün arçelik yedek parçaları mevcuttur.
  Etlikte arçelik servisimizce arçelik ürünlerinizin arızlarının % 97lik bir bölümü mahalinde giderilir.Onarımı uzun ve gürültülü olanlar ile teste tabi tutulacak olanlar etlikte arçelik beyaz eşya servisi ne alınmak sureti ile en kısa zamanda tamir edilerek mağduriyete neden olmadan iade edilir.
  Ankarada arçelik servisleri dendiğinde ilk sıralarda yer alan firmamız Etlikte arçelik klima servisi,Etlikte arçelik kombi servisi olarakta arçelik Ankara servisleri arasında haklı bir gururu barındırmaktadır.
  Ankara Etlik arçelik servisi olarak konusunda uzman ve tam yetkili arçelik Etlik servis elemanlarımızca şikayetlerinizin anında giderilmesi için var gücümüzle çalışmaktayız.

  Etlik, Etlik, Etlik arçelik , arçelik Etlik,Etlik arçelik servisi, arçelik Etlik servisi, arçelik servisi Etlik ,
  Etlikde arçelik ,Etlik arçelik servisi, arçelik servisi Etlik,servis,servisi,bakım,bakımı,tamiri,tamir,
  onarım,onarımı,klima,kombi,beyazeşya,çamaşır makinası,bulaşık makinası,buzdolabı,

  Tümünü göster
  Ankara Bölge Servis
  Becerikli Sok.no:17 Kızılay (Çankaya / Ankara / Türkiye)
  090-312-2291041 / 090- -
  e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir