1.yıl

  Etimesgut zibro servisi 229 10 41 - 229 10 42

  • İlan Sahibi : Çağatay Deniz
  • Ülke / Şehir / İlçe : Türkiye / Ankara / Çankaya
  • İlan Türü : Firma İlanları
  • İlan Eklenme Tarihi : 20 Ocak 2018 Cumartesi
  • İlan Bitiş Tarihi : 13 Haziran 2014 Cuma
  • Bulunduğu Sektör : Beyaz Eşya

  Etimesgut zibro servisi 229 10 41 - 229 10 42 İlan Açıklaması

  229 10 41 – 229 10 42
  Etimesgut zibro servisi,etimesgutta zibro servisi,zibro etimesgut servisi,zibro servisi etimesgut,ankara etimesgutta zibro servisi,etimesgutta zibro beyaz eşya servisi,etimesgutta zibro klima servisi,etimesgutta zibro kombi servisi,ankarada zibro servisleri,zibro ankara servisleri
  Etimesgut zibro servisi firmamızca zibro ürünlerinizin servis,bakım ve onarımları etimesgutta zibro servisi mizce 1 yıl garantili olarak gerçekleştirilmektedir.
  Zibro Etimesgut servisinde ödemelerinizi nakit olarak yapabileceğiniz gibi,kapınızda kredi kartı ile de yapabilmektesiniz.
  Zibro servisi Etimesgut olarak mevcut bütün araçlarımız seyyar atölye konumunda olup arızalı olan zibro ürünleri için ihtiyaç duyulacak bütün zibro yedek parçaları mevcuttur.
  Etimesgutta zibro servisimizce zibro ürünlerinizin arızlarının % 97lik bir bölümü mahalinde giderilir.Onarımı uzun ve gürültülü olanlar ile teste tabi tutulacak olanlar etimesgutta zibro beyaz eşya servisi ne alınmak sureti ile en kısa zamanda tamir edilerek mağduriyete neden olmadan iade edilir.
  Ankarada zibro servisleri dendiğinde ilk sıralarda yer alan firmamız Etimesgutta zibro klima servisi,Etimesgutta zibro kombi servisi olarakta zibro Ankara servisleri arasında haklı bir gururu barındırmaktadır.
  Ankara Etimesgut zibro servisi olarak konusunda uzman ve tam yetkili zibro Etimesgut servis elemanlarımızca şikayetlerinizin anında giderilmesi için var gücümüzle çalışmaktayız.

  Etimesgut, Etimesgut, Etimesgut zibro ,zibro Etimesgut ,Etimesgut zibro servisi,zibro Etimesgut servisi,zibro servisi Etimesgut ,
  Etimesgutta zibro ,Etimesgut zibro servisi, zibro servisi Etimesgut ,servis,servisi,bakım,bakımı,tamiri,tamir,
  onarım,onarımı,klima,kombi,beyazeşya,çamaşır makinası,bulaşık makinası,buzdolabı,

  Tümünü göster
  Ankara Bölge Servis
  Becerikli Sok.no:17 Kızılay (Çankaya / Ankara / Türkiye)
  090-312-2291041 / 090- -
  e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir