1.yıl

  Etimesgut zanussi servisi 229 10 41 - 229 10 42

  • İlan Sahibi : Çağatay Deniz
  • Ülke / Şehir / İlçe : Türkiye / Ankara / Çankaya
  • İlan Türü : Firma İlanları
  • İlan Eklenme Tarihi : 20 Ocak 2018 Cumartesi
  • İlan Bitiş Tarihi : 13 Haziran 2014 Cuma
  • Bulunduğu Sektör : Beyaz Eşya

  Etimesgut zanussi servisi 229 10 41 - 229 10 42 İlan Açıklaması

  229 10 41 – 229 10 42
  Etimesgut zanussi servisi,etimesgutta zanussi servisi,zanussi etimesgut servisi,zanussi servisi etimesgut,ankara etimesgutta zanussi servisi,etimesgutta zanussi beyaz eşya servisi,etimesgutta zanussi klima servisi,etimesgutta zanussi kombi servisi,ankarada zanussi servisleri,zanussi ankara servisleri
  Etimesgut zanussi servisi firmamızca zanussi ürünlerinizin servis,bakım ve onarımları etimesgutta zanussi servisi mizce 1 yıl garantili olarak gerçekleştirilmektedir.
  Zanussi Etimesgut servisinde ödemelerinizi nakit olarak yapabileceğiniz gibi,kapınızda kredi kartı ile de yapabilmektesiniz.
  Zanussi servisi Etimesgut olarak mevcut bütün araçlarımız seyyar atölye konumunda olup arızalı olan zanussi ürünleri için ihtiyaç duyulacak bütün zanussi yedek parçaları mevcuttur.
  Etimesgutta zanussi servisimizce zanussi ürünlerinizin arızlarının % 97lik bir bölümü mahalinde giderilir.Onarımı uzun ve gürültülü olanlar ile teste tabi tutulacak olanlar etimesgutta zanussi beyaz eşya servisi ne alınmak sureti ile en kısa zamanda tamir edilerek mağduriyete neden olmadan iade edilir.
  Ankarada zanussi servisleri dendiğinde ilk sıralarda yer alan firmamız Etimesgutta zanussi klima servisi,Etimesgutta zanussi kombi servisi olarakta zanussi Ankara servisleri arasında haklı bir gururu barındırmaktadır.
  Ankara Etimesgut zanussi servisi olarak konusunda uzman ve tam yetkili zanussi Etimesgut servis elemanlarımızca şikayetlerinizin anında giderilmesi için var gücümüzle çalışmaktayız.

  Etimesgut, Etimesgut, Etimesgut zanussi ,zanussi Etimesgut ,Etimesgut zanussi servisi,zanussi Etimesgut servisi,zanussi servisi Etimesgut ,
  Etimesgutta zanussi ,Etimesgut zanussi servisi, zanussi servisi Etimesgut ,servis,servisi,bakım,bakımı,tamiri,tamir,
  onarım,onarımı,klima,kombi,beyazeşya,çamaşır makinası,bulaşık makinası,buzdolabı,

  Tümünü göster
  Ankara Bölge Servis
  Becerikli Sok.no:17 Kızılay (Çankaya / Ankara / Türkiye)
  090-312-2291041 / 090- -
  e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir