1.yıl

  Etimesgut york servisi 229 10 41 - 229 10 42

  • İlan Sahibi : Çağatay Deniz
  • Ülke / Şehir / İlçe : Türkiye / Ankara / Çankaya
  • İlan Türü : Firma İlanları
  • İlan Eklenme Tarihi : 20 Ocak 2018 Cumartesi
  • İlan Bitiş Tarihi : 13 Haziran 2014 Cuma
  • Bulunduğu Sektör : Beyaz Eşya

  Etimesgut york servisi 229 10 41 - 229 10 42 İlan Açıklaması

  229 10 41 – 229 10 42
  Etimesgut york servisi,etimesgutta york servisi,york etimesgut servisi,york servisi etimesgut,ankara etimesgutta york servisi,etimesgutta york beyaz eşya servisi,etimesgutta york klima servisi,etimesgutta york kombi servisi,ankarada york servisleri,york ankara servisleri
  Etimesgut york servisi firmamızca york ürünlerinizin servis,bakım ve onarımları etimesgutta york servisi mizce 1 yıl garantili olarak gerçekleştirilmektedir.
  York Etimesgut servisinde ödemelerinizi nakit olarak yapabileceğiniz gibi,kapınızda kredi kartı ile de yapabilmektesiniz.
  York servisi Etimesgut olarak mevcut bütün araçlarımız seyyar atölye konumunda olup arızalı olan york ürünleri için ihtiyaç duyulacak bütün york yedek parçaları mevcuttur.
  Etimesgutta york servisimizce york ürünlerinizin arızlarının % 97lik bir bölümü mahalinde giderilir.Onarımı uzun ve gürültülü olanlar ile teste tabi tutulacak olanlar etimesgutta york beyaz eşya servisi ne alınmak sureti ile en kısa zamanda tamir edilerek mağduriyete neden olmadan iade edilir.
  Ankarada york servisleri dendiğinde ilk sıralarda yer alan firmamız Etimesgutta york klima servisi,Etimesgutta york kombi servisi olarakta york Ankara servisleri arasında haklı bir gururu barındırmaktadır.
  Ankara Etimesgut york servisi olarak konusunda uzman ve tam yetkili york Etimesgut servis elemanlarımızca şikayetlerinizin anında giderilmesi için var gücümüzle çalışmaktayız.

  Etimesgut, Etimesgut,Etimesgut york , york Etimesgut ,Etimesgut york servisi,york Etimesgut servisi,york servisi Etimesgut ,
  Etimesgutta york ,Etimesgut york servisi, york servisi Etimesgut ,servis,servisi,bakım,bakımı,tamiri,tamir,
  onarım,onarımı,klima,kombi,beyazeşya,çamaşır makinası,bulaşık makinası,buzdolabı,

  Tümünü göster
  Ankara Bölge Servis
  Becerikli Sok.no:17 Kızılay (Çankaya / Ankara / Türkiye)
  090-312-2291041 / 090- -
  e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir