1.yıl

  Etimesgut whirlpool servisi 229 10 41 - 229 10 42

  • İlan Sahibi : Çağatay Deniz
  • Ülke / Şehir / İlçe : Türkiye / Ankara / Çankaya
  • İlan Türü : Firma İlanları
  • İlan Eklenme Tarihi : 20 Ocak 2018 Cumartesi
  • İlan Bitiş Tarihi : 13 Haziran 2014 Cuma
  • Bulunduğu Sektör : Beyaz Eşya

  Etimesgut whirlpool servisi 229 10 41 - 229 10 42 İlan Açıklaması

  229 10 41 – 229 10 42
  Etimesgut whirlpool servisi,etimesgutta whirlpool servisi,whirlpool etimesgut servisi,whirlpool servisi etimesgut,ankara etimesgutta whirlpool servisi,etimesgutta whirlpool beyaz eşya servisi,etimesgutta whirlpool klima servisi,etimesgutta whirlpool kombi servisi,ankarada whirlpool servisleri,whirlpool ankara servisleri
  Etimesgut whirlpool servisi firmamızca whirlpool ürünlerinizin servis,bakım ve onarımları etimesgutta whirlpool servisi mizce 1 yıl garantili olarak gerçekleştirilmektedir.
  Whirlpool Etimesgut servisinde ödemelerinizi nakit olarak yapabileceğiniz gibi,kapınızda kredi kartı ile de yapabilmektesiniz.
  Whirlpool servisi Etimesgut olarak mevcut bütün araçlarımız seyyar atölye konumunda olup arızalı olan whirlpool ürünleri için ihtiyaç duyulacak bütün whirlpool yedek parçaları mevcuttur.
  Etimesgutta whirlpool servisimizce whirlpool ürünlerinizin arızlarının % 97lik bir bölümü mahalinde giderilir.Onarımı uzun ve gürültülü olanlar ile teste tabi tutulacak olanlar etimesgutta whirlpool beyaz eşya servisi ne alınmak sureti ile en kısa zamanda tamir edilerek mağduriyete neden olmadan iade edilir.
  Ankarada whirlpool servisleri dendiğinde ilk sıralarda yer alan firmamız Etimesgutta whirlpool klima servisi,Etimesgutta whirlpool kombi servisi olarakta whirlpool Ankara servisleri arasında haklı bir gururu barındırmaktadır.
  Ankara Etimesgut whirlpool servisi olarak konusunda uzman ve tam yetkili whirlpool Etimesgut servis elemanlarımızca şikayetlerinizin anında giderilmesi için var gücümüzle çalışmaktayız.

  Etimesgut, Etimesgut,Etimesgut whirlpool , whirlpool Etimesgut ,Etimesgut whirlpool servisi,whirlpool Etimesgut servisi,whirlpool servisi Etimesgut ,
  Etimesgutta whirlpool ,Etimesgut whirlpool servisi, whirlpool servisi Etimesgut ,servis,servisi,bakım,bakımı,tamiri,tamir,
  onarım,onarımı,klima,kombi,beyazeşya,çamaşır makinası,bulaşık makinası,buzdolabı,

  Tümünü göster
  Ankara Bölge Servis
  Becerikli Sok.no:17 Kızılay (Çankaya / Ankara / Türkiye)
  090-312-2291041 / 090- -
  e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir