1.yıl

  Etimesgut westinghouse servisi 229 10 41 - 229 10 42

  • İlan Sahibi : Çağatay Deniz
  • Ülke / Şehir / İlçe : Türkiye / Ankara / Çankaya
  • İlan Türü : Firma İlanları
  • İlan Eklenme Tarihi : 20 Ocak 2018 Cumartesi
  • İlan Bitiş Tarihi : 13 Haziran 2014 Cuma
  • Bulunduğu Sektör : Beyaz Eşya

  Etimesgut westinghouse servisi 229 10 41 - 229 10 42 İlan Açıklaması

  229 10 41 – 229 10 42
  Etimesgut westinghouse servisi,etimesgutta westinghouse servisi,westinghouse etimesgut servisi,westinghouse servisi etimesgut,ankara etimesgutta westinghouse servisi,etimesgutta westinghouse beyaz eşya servisi,etimesgutta westinghouse klima servisi,etimesgutta westinghouse kombi servisi,ankarada westinghouse servisleri,westinghouse ankara servisleri
  Etimesgut westinghouse servisi firmamızca westinghouse ürünlerinizin servis,bakım ve onarımları etimesgutta westinghouse servisi mizce 1 yıl garantili olarak gerçekleştirilmektedir.
  Westinghouse Etimesgut servisinde ödemelerinizi nakit olarak yapabileceğiniz gibi,kapınızda kredi kartı ile de yapabilmektesiniz.
  Westinghouse servisi Etimesgut olarak mevcut bütün araçlarımız seyyar atölye konumunda olup arızalı olan westinghouse ürünleri için ihtiyaç duyulacak bütün westinghouse yedek parçaları mevcuttur.
  Etimesgutta westinghouse servisimizce westinghouse ürünlerinizin arızlarının % 97lik bir bölümü mahalinde giderilir.Onarımı uzun ve gürültülü olanlar ile teste tabi tutulacak olanlar etimesgutta westinghouse beyaz eşya servisi ne alınmak sureti ile en kısa zamanda tamir edilerek mağduriyete neden olmadan iade edilir.
  Ankarada westinghouse servisleri dendiğinde ilk sıralarda yer alan firmamız Etimesgutta westinghouse klima servisi,Etimesgutta westinghouse kombi servisi olarakta westinghouse Ankara servisleri arasında haklı bir gururu barındırmaktadır.
  Ankara Etimesgut westinghouse servisi olarak konusunda uzman ve tam yetkili westinghouse Etimesgut servis elemanlarımızca şikayetlerinizin anında giderilmesi için var gücümüzle çalışmaktayız.

  Etimesgut, Etimesgut,Etimesgut westinghouse , westinghouse Etimesgut ,Etimesgut westinghouse servisi,westinghouse Etimesgut servisi,westinghouse servisi Etimesgut ,
  Etimesgutta westinghouse ,Etimesgut westinghouse servisi, westinghouse servisi Etimesgut ,servis,servisi,bakım,bakımı,tamiri,tamir,
  onarım,onarımı

  Tümünü göster
  Ankara Bölge Servis
  Becerikli Sok.no:17 Kızılay (Çankaya / Ankara / Türkiye)
  090-312-2291041 / 090- -
  e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir