1.yıl

  Etimesgut vestel servisi 229 10 41 - 229 10 42

  • İlan Sahibi : Çağatay Deniz
  • Ülke / Şehir / İlçe : Türkiye / Ankara / Çankaya
  • İlan Türü : Firma İlanları
  • İlan Eklenme Tarihi : 20 Ocak 2018 Cumartesi
  • İlan Bitiş Tarihi : 13 Haziran 2014 Cuma
  • Bulunduğu Sektör : Beyaz Eşya

  Etimesgut vestel servisi 229 10 41 - 229 10 42 İlan Açıklaması

  229 10 41 – 229 10 42
  Etimesgut vestel servisi,etimesgutta vestel servisi,vestel etimesgut servisi,vestel servisi etimesgut,ankara etimesgutta vestel servisi,etimesgutta vestel beyaz eşya servisi,etimesgutta vestel klima servisi,etimesgutta vestel kombi servisi,ankarada vestel servisleri,vestel ankara servisleri
  Etimesgut vestel servisi firmamızca vestel ürünlerinizin servis,bakım ve onarımları etimesgutta vestel servisi mizce 1 yıl garantili olarak gerçekleştirilmektedir.
  Vestel Etimesgut servisinde ödemelerinizi nakit olarak yapabileceğiniz gibi,kapınızda kredi kartı ile de yapabilmektesiniz.
  Vestel servisi Etimesgut olarak mevcut bütün araçlarımız seyyar atölye konumunda olup arızalı olan vestel ürünleri için ihtiyaç duyulacak bütün vestel yedek parçaları mevcuttur.
  Etimesgutta vestel servisimizce vestel ürünlerinizin arızlarının % 97lik bir bölümü mahalinde giderilir.Onarımı uzun ve gürültülü olanlar ile teste tabi tutulacak olanlar etimesgutta vestel beyaz eşya servisi ne alınmak sureti ile en kısa zamanda tamir edilerek mağduriyete neden olmadan iade edilir.
  Ankarada vestel servisleri dendiğinde ilk sıralarda yer alan firmamız Etimesgutta vestel klima servisi,Etimesgutta vestel kombi servisi olarakta vestel Ankara servisleri arasında haklı bir gururu barındırmaktadır.
  Ankara Etimesgut vestel servisi olarak konusunda uzman ve tam yetkili vestel Etimesgut servis elemanlarımızca şikayetlerinizin anında giderilmesi için var gücümüzle çalışmaktayız.

  Etimesgut, Etimesgut,Etimesgut vestel , vestel Etimesgut ,Etimesgut vestel servisi,vestel Etimesgut servisi,vestel servisi Etimesgut ,
  Etimesgutta vestel ,Etimesgut vestel servisi, vestel servisi Etimesgut ,servis,servisi,bakım,bakımı,tamiri,tamir,
  onarım,onarımı,klima,kombi,beyazeşya,çamaşır makinası,bulaşık makinası,buzdolabı,

  Tümünü göster
  Ankara Bölge Servis
  Becerikli Sok.no:17 Kızılay (Çankaya / Ankara / Türkiye)
  090-312-2291041 / 090- -
  e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir