1.yıl

  Etimesgut vaillant servisi 229 10 41 - 229 10 42

  • İlan Sahibi : Çağatay Deniz
  • Ülke / Şehir / İlçe : Türkiye / Ankara / Çankaya
  • İlan Türü : Firma İlanları
  • İlan Eklenme Tarihi : 1 Mayıs 2015 Cuma
  • İlan Bitiş Tarihi : 13 Haziran 2014 Cuma
  • Bulunduğu Sektör : Beyaz Eşya

  Etimesgut vaillant servisi 229 10 41 - 229 10 42 İlan Açıklaması

  229 10 41 – 229 10 42
  Etimesgut vaillant servisi,etimesgutta vaillant servisi,vaillant etimesgut servisi,vaillant servisi etimesgut,ankara etimesgutta vaillant servisi,etimesgutta vaillant beyaz eşya servisi,etimesgutta vaillant klima servisi,etimesgutta vaillant kombi servisi,ankarada vaillant servisleri,vaillant ankara servisleri
  Etimesgut vaillant servisi firmamızca vaillant ürünlerinizin servis,bakım ve onarımları etimesgutta vaillant servisi mizce 1 yıl garantili olarak gerçekleştirilmektedir.
  Vaillant Etimesgut servisinde ödemelerinizi nakit olarak yapabileceğiniz gibi,kapınızda kredi kartı ile de yapabilmektesiniz.
  Vaillant servisi Etimesgut olarak mevcut bütün araçlarımız seyyar atölye konumunda olup arızalı olan vaillant ürünleri için ihtiyaç duyulacak bütün vaillant yedek parçaları mevcuttur.
  Etimesgutta vaillant servisimizce vaillant ürünlerinizin arızlarının % 97lik bir bölümü mahalinde giderilir.Onarımı uzun ve gürültülü olanlar ile teste tabi tutulacak olanlar etimesgutta vaillant beyaz eşya servisi ne alınmak sureti ile en kısa zamanda tamir edilerek mağduriyete neden olmadan iade edilir.
  Ankarada vaillant servisleri dendiğinde ilk sıralarda yer alan firmamız Etimesgutta vaillant klima servisi,Etimesgutta vaillant kombi servisi olarakta vaillant Ankara servisleri arasında haklı bir gururu barındırmaktadır.
  Ankara Etimesgut vaillant servisi olarak konusunda uzman ve tam yetkili vaillant Etimesgut servis elemanlarımızca şikayetlerinizin anında giderilmesi için var gücümüzle çalışmaktayız.

  Etimesgut, Etimesgut,Etimesgut vaillant , vaillant Etimesgut ,Etimesgut vaillant servisi,vaillant Etimesgut servisi,vaillant servisi Etimesgut ,
  Etimesgutta vaillant ,Etimesgut vaillant servisi, vaillant servisi Etimesgut ,servis,servisi,bakım,bakımı,tamiri,tamir,
  onarım,onarımı,klima,kombi,beyazeşya,çamaşır makinası,bulaşık makinası,buzdolabı,

  Tümünü göster
  Ankara Bölge Servis
  Becerikli Sok.no:17 Kızılay (Çankaya / Ankara / Türkiye)
  090-312-2291041 / 090- -
  e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir