1.yıl

  Etimesgut uğur servisi 229 10 41 - 229 10 42

  • İlan Sahibi : Çağatay Deniz
  • Ülke / Şehir / İlçe : Türkiye / Ankara / Çankaya
  • İlan Türü : Firma İlanları
  • İlan Eklenme Tarihi : 20 Ocak 2018 Cumartesi
  • İlan Bitiş Tarihi : 13 Haziran 2014 Cuma
  • Bulunduğu Sektör : Beyaz Eşya

  Etimesgut uğur servisi 229 10 41 - 229 10 42 İlan Açıklaması

  229 10 41 – 229 10 42
  Etimesgut uğur servisi,etimesgutta uğur servisi,uğur etimesgut servisi,uğur servisi etimesgut,ankara etimesgutta uğur servisi,etimesgutta uğur beyaz eşya servisi,etimesgutta uğur klima servisi,etimesgutta uğur kombi servisi,ankarada uğur servisleri,uğur ankara servisleri
  Etimesgut uğur servisi firmamızca uğur ürünlerinizin servis,bakım ve onarımları etimesgutta uğur servisi mizce 1 yıl garantili olarak gerçekleştirilmektedir.
  Uğur Etimesgut servisinde ödemelerinizi nakit olarak yapabileceğiniz gibi,kapınızda kredi kartı ile de yapabilmektesiniz.
  Uğur servisi Etimesgut olarak mevcut bütün araçlarımız seyyar atölye konumunda olup arızalı olan uğur ürünleri için ihtiyaç duyulacak bütün uğur yedek parçaları mevcuttur.
  Etimesgutta uğur servisimizce uğur ürünlerinizin arızlarının % 97lik bir bölümü mahalinde giderilir.Onarımı uzun ve gürültülü olanlar ile teste tabi tutulacak olanlar etimesgutta uğur beyaz eşya servisi ne alınmak sureti ile en kısa zamanda tamir edilerek mağduriyete neden olmadan iade edilir.
  Ankarada uğur servisleri dendiğinde ilk sıralarda yer alan firmamız Etimesgutta uğur klima servisi,Etimesgutta uğur kombi servisi olarakta uğur Ankara servisleri arasında haklı bir gururu barındırmaktadır.
  Ankara Etimesgut uğur servisi olarak konusunda uzman ve tam yetkili uğur Etimesgut servis elemanlarımızca şikayetlerinizin anında giderilmesi için var gücümüzle çalışmaktayız.

  Etimesgut, Etimesgut,Etimesgut uğur , uğur Etimesgut ,Etimesgut uğur servisi,uğur Etimesgut servisi,uğur servisi Etimesgut ,
  Etimesgutta uğur ,Etimesgut uğur servisi, uğur servisi Etimesgut ,servis,servisi,bakım,bakımı,tamiri,tamir,
  onarım,onarımı,klima,kombi,beyazeşya,çamaşır makinası,bulaşık makinası,buzdolabı,

  Tümünü göster
  Ankara Bölge Servis
  Becerikli Sok.no:17 Kızılay (Çankaya / Ankara / Türkiye)
  090-312-2291041 / 090- -
  e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir