1.yıl

  Etimesgut toshiba servisi 229 10 41 - 229 10 42

  • İlan Sahibi : Çağatay Deniz
  • Ülke / Şehir / İlçe : Türkiye / Ankara / Çankaya
  • İlan Türü : Firma İlanları
  • İlan Eklenme Tarihi : 1 Mayıs 2015 Cuma
  • İlan Bitiş Tarihi : 13 Haziran 2014 Cuma
  • Bulunduğu Sektör : Beyaz Eşya

  Etimesgut toshiba servisi 229 10 41 - 229 10 42 İlan Açıklaması

  229 10 41 – 229 10 42
  Etimesgut toshiba servisi,etimesgutta toshiba servisi,toshiba etimesgut servisi,toshiba servisi etimesgut,ankara etimesgutta toshiba servisi,etimesgutta toshiba beyaz eşya servisi,etimesgutta toshiba klima servisi,etimesgutta toshiba kombi servisi,ankarada toshiba servisleri,toshiba ankara servisleri
  Etimesgut toshiba servisi firmamızca toshiba ürünlerinizin servis,bakım ve onarımları etimesgutta toshiba servisi mizce 1 yıl garantili olarak gerçekleştirilmektedir.
  Toshiba Etimesgut servisinde ödemelerinizi nakit olarak yapabileceğiniz gibi,kapınızda kredi kartı ile de yapabilmektesiniz.
  Toshiba servisi Etimesgut olarak mevcut bütün araçlarımız seyyar atölye konumunda olup arızalı olan toshiba ürünleri için ihtiyaç duyulacak bütün toshiba yedek parçaları mevcuttur.
  Etimesgutta toshiba servisimizce toshiba ürünlerinizin arızlarının % 97lik bir bölümü mahalinde giderilir.Onarımı uzun ve gürültülü olanlar ile teste tabi tutulacak olanlar etimesgutta toshiba beyaz eşya servisi ne alınmak sureti ile en kısa zamanda tamir edilerek mağduriyete neden olmadan iade edilir.
  Ankarada toshiba servisleri dendiğinde ilk sıralarda yer alan firmamız Etimesgutta toshiba klima servisi,Etimesgutta toshiba kombi servisi olarakta toshiba Ankara servisleri arasında haklı bir gururu barındırmaktadır.
  Ankara Etimesgut toshiba servisi olarak konusunda uzman ve tam yetkili toshiba Etimesgut servis elemanlarımızca şikayetlerinizin anında giderilmesi için var gücümüzle çalışmaktayız.

  Etimesgut, Etimesgut,Etimesgut toshiba , toshiba Etimesgut ,Etimesgut toshiba servisi,toshiba Etimesgut servisi,toshiba servisi Etimesgut ,
  Etimesgutta toshiba ,Etimesgut toshiba servisi, toshiba servisi Etimesgut ,servis,servisi,bakım,bakımı,tamiri,tamir,
  onarım,onarımı,klima,kombi,beyazeşya,çamaşır makinası,bulaşık makinası,buzdolabı,

  Tümünü göster
  Ankara Bölge Servis
  Becerikli Sok.no:17 Kızılay (Çankaya / Ankara / Türkiye)
  090-312-2291041 / 090- -
  e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir