1.yıl

  Etimesgut tolkar servisi 229 10 41 - 229 10 42

  • İlan Sahibi : Çağatay Deniz
  • Ülke / Şehir / İlçe : Türkiye / Ankara / Çankaya
  • İlan Türü : Firma İlanları
  • İlan Eklenme Tarihi : 1 Mayıs 2015 Cuma
  • İlan Bitiş Tarihi : 13 Haziran 2014 Cuma
  • Bulunduğu Sektör : Beyaz Eşya

  Etimesgut tolkar servisi 229 10 41 - 229 10 42 İlan Açıklaması

  229 10 41 – 229 10 42
  Etimesgut tolkar servisi,etimesgutta tolkar servisi,tolkar etimesgut servisi,tolkar servisi etimesgut,ankara etimesgutta tolkar servisi,etimesgutta tolkar beyaz eşya servisi,etimesgutta tolkar klima servisi,etimesgutta tolkar kombi servisi,ankarada tolkar servisleri,tolkar ankara servisleri
  Etimesgut tolkar servisi firmamızca tolkar ürünlerinizin servis,bakım ve onarımları etimesgutta tolkar servisi mizce 1 yıl garantili olarak gerçekleştirilmektedir.
  Tolkar Etimesgut servisinde ödemelerinizi nakit olarak yapabileceğiniz gibi,kapınızda kredi kartı ile de yapabilmektesiniz.
  Tolkar servisi Etimesgut olarak mevcut bütün araçlarımız seyyar atölye konumunda olup arızalı olan tolkar ürünleri için ihtiyaç duyulacak bütün tolkar yedek parçaları mevcuttur.
  Etimesgutta tolkar servisimizce tolkar ürünlerinizin arızlarının % 97lik bir bölümü mahalinde giderilir.Onarımı uzun ve gürültülü olanlar ile teste tabi tutulacak olanlar etimesgutta tolkar beyaz eşya servisi ne alınmak sureti ile en kısa zamanda tamir edilerek mağduriyete neden olmadan iade edilir.
  Ankarada tolkar servisleri dendiğinde ilk sıralarda yer alan firmamız Etimesgutta tolkar klima servisi,Etimesgutta tolkar kombi servisi olarakta tolkar Ankara servisleri arasında haklı bir gururu barındırmaktadır.
  Ankara Etimesgut tolkar servisi olarak konusunda uzman ve tam yetkili tolkar Etimesgut servis elemanlarımızca şikayetlerinizin anında giderilmesi için var gücümüzle çalışmaktayız.

  Etimesgut, Etimesgut,Etimesgut tolkar , tolkar Etimesgut ,Etimesgut tolkar servisi,tolkar Etimesgut servisi,tolkar servisi Etimesgut ,
  Etimesgutta tolkar ,Etimesgut tolkar servisi, tolkar servisi Etimesgut ,servis,servisi,bakım,bakımı,tamiri,tamir,
  onarım,onarımı,klima,kombi,beyazeşya,çamaşır makinası,bulaşık makinası,buzdolabı,

  Tümünü göster
  Ankara Bölge Servis
  Becerikli Sok.no:17 Kızılay (Çankaya / Ankara / Türkiye)
  090-312-2291041 / 090- -
  e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir