1.yıl

  Etimesgut teka servisi 229 10 41 - 229 10 42

  • İlan Sahibi : Çağatay Deniz
  • Ülke / Şehir / İlçe : Türkiye / Ankara / Çankaya
  • İlan Türü : Firma İlanları
  • İlan Eklenme Tarihi : 20 Ocak 2018 Cumartesi
  • İlan Bitiş Tarihi : 13 Haziran 2014 Cuma
  • Bulunduğu Sektör : Beyaz Eşya

  Etimesgut teka servisi 229 10 41 - 229 10 42 İlan Açıklaması

  229 10 41 – 229 10 42
  Etimesgut teka servisi,etimesgutta teka servisi,teka etimesgut servisi,teka servisi etimesgut,ankara etimesgutta teka servisi,etimesgutta teka beyaz eşya servisi,etimesgutta teka klima servisi,etimesgutta teka kombi servisi,ankarada teka servisleri,teka ankara servisleri
  Etimesgut teka servisi firmamızca teka ürünlerinizin servis,bakım ve onarımları etimesgutta teka servisi mizce 1 yıl garantili olarak gerçekleştirilmektedir.
  Teka Etimesgut servisinde ödemelerinizi nakit olarak yapabileceğiniz gibi,kapınızda kredi kartı ile de yapabilmektesiniz.
  Teka servisi Etimesgut olarak mevcut bütün araçlarımız seyyar atölye konumunda olup arızalı olan teka ürünleri için ihtiyaç duyulacak bütün teka yedek parçaları mevcuttur.
  Etimesgutta teka servisimizce teka ürünlerinizin arızlarının % 97lik bir bölümü mahalinde giderilir.Onarımı uzun ve gürültülü olanlar ile teste tabi tutulacak olanlar etimesgutta teka beyaz eşya servisi ne alınmak sureti ile en kısa zamanda tamir edilerek mağduriyete neden olmadan iade edilir.
  Ankarada teka servisleri dendiğinde ilk sıralarda yer alan firmamız Etimesgutta teka klima servisi,Etimesgutta teka kombi servisi olarakta teka Ankara servisleri arasında haklı bir gururu barındırmaktadır.
  Ankara Etimesgut teka servisi olarak konusunda uzman ve tam yetkili teka Etimesgut servis elemanlarımızca şikayetlerinizin anında giderilmesi için var gücümüzle çalışmaktayız.

  Etimesgut, Etimesgut,Etimesgut teka , teka Etimesgut ,Etimesgut teka servisi,teka Etimesgut servisi,teka servisi Etimesgut ,
  Etimesgutta teka ,Etimesgut teka servisi, teka servisi Etimesgut ,servis,servisi,bakım,bakımı,tamiri,tamir,
  onarım,onarımı,klima,kombi,beyazeşya,çamaşır makinası,bulaşık makinası,buzdolabı,

  Tümünü göster
  Ankara Bölge Servis
  Becerikli Sok.no:17 Kızılay (Çankaya / Ankara / Türkiye)
  090-312-2291041 / 090- -
  e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir