1.yıl

  Etimesgut sunny servisi 229 10 41 - 229 10 42

  • İlan Sahibi : Çağatay Deniz
  • Ülke / Şehir / İlçe : Türkiye / Ankara / Çankaya
  • İlan Türü : Firma İlanları
  • İlan Eklenme Tarihi : 20 Ocak 2018 Cumartesi
  • İlan Bitiş Tarihi : 13 Haziran 2014 Cuma
  • Bulunduğu Sektör : Beyaz Eşya

  Etimesgut sunny servisi 229 10 41 - 229 10 42 İlan Açıklaması

  229 10 41 – 229 10 42
  Etimesgut sunny servisi,etimesgutta sunny servisi,sunny etimesgut servisi,sunny servisi etimesgut,ankara etimesgutta sunny servisi,etimesgutta sunny beyaz eşya servisi,etimesgutta sunny klima servisi,etimesgutta sunny kombi servisi,ankarada sunny servisleri,sunny ankara servisleri
  Etimesgut sunny servisi firmamızca sunny ürünlerinizin servis,bakım ve onarımları etimesgutta sunny servisi mizce 1 yıl garantili olarak gerçekleştirilmektedir.
  Sunny Etimesgut servisinde ödemelerinizi nakit olarak yapabileceğiniz gibi,kapınızda kredi kartı ile de yapabilmektesiniz.
  Sunny servisi Etimesgut olarak mevcut bütün araçlarımız seyyar atölye konumunda olup arızalı olan sunny ürünleri için ihtiyaç duyulacak bütün sunny yedek parçaları mevcuttur.
  Etimesgutta sunny servisimizce sunny ürünlerinizin arızlarının % 97lik bir bölümü mahalinde giderilir.Onarımı uzun ve gürültülü olanlar ile teste tabi tutulacak olanlar etimesgutta sunny beyaz eşya servisi ne alınmak sureti ile en kısa zamanda tamir edilerek mağduriyete neden olmadan iade edilir.
  Ankarada sunny servisleri dendiğinde ilk sıralarda yer alan firmamız Etimesgutta sunny klima servisi,Etimesgutta sunny kombi servisi olarakta sunny Ankara servisleri arasında haklı bir gururu barındırmaktadır.
  Ankara Etimesgut sunny servisi olarak konusunda uzman ve tam yetkili sunny Etimesgut servis elemanlarımızca şikayetlerinizin anında giderilmesi için var gücümüzle çalışmaktayız.

  Etimesgut, Etimesgut,Etimesgut sunny, sunny Etimesgut ,Etimesgut sunny servisi,sunny Etimesgut servisi,sunny servisi Etimesgut ,
  Etimesgutta sunny,Etimesgut sunny servisi, sunny servisi Etimesgut ,servis,servisi,bakım,bakımı,tamiri,tamir,
  onarım,onarımı,klima,kombi,beyazeşya,çamaşır makinası,bulaşık makinası,buzdolabı,

  Tümünü göster
  Ankara Bölge Servis
  Becerikli Sok.no:17 Kızılay (Çankaya / Ankara / Türkiye)
  090-312-2291041 / 090- -
  e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir