1.yıl

  Etimesgut sigma servisi 229 10 41 - 229 10 42

  • İlan Sahibi : Çağatay Deniz
  • Ülke / Şehir / İlçe : Türkiye / Ankara / Çankaya
  • İlan Türü : Firma İlanları
  • İlan Eklenme Tarihi : 20 Ocak 2018 Cumartesi
  • İlan Bitiş Tarihi : 13 Haziran 2014 Cuma
  • Bulunduğu Sektör : Beyaz Eşya

  Etimesgut sigma servisi 229 10 41 - 229 10 42 İlan Açıklaması

  229 10 41 – 229 10 42
  Etimesgut sigma servisi,etimesgutta sigma servisi,sigma etimesgut servisi,sigma servisi etimesgut,ankara etimesgutta sigma servisi,etimesgutta sigma beyaz eşya servisi,etimesgutta sigma klima servisi,etimesgutta sigma kombi servisi,ankarada sigma servisleri,sigma ankara servisleri
  Etimesgut sigma servisi firmamızca sigma ürünlerinizin servis,bakım ve onarımları etimesgutta sigma servisi mizce 1 yıl garantili olarak gerçekleştirilmektedir.
  Sigma Etimesgut servisinde ödemelerinizi nakit olarak yapabileceğiniz gibi,kapınızda kredi kartı ile de yapabilmektesiniz.
  Sigma servisi Etimesgut olarak mevcut bütün araçlarımız seyyar atölye konumunda olup arızalı olan sigma ürünleri için ihtiyaç duyulacak bütün sigma yedek parçaları mevcuttur.
  Etimesgutta sigma servisimizce sigma ürünlerinizin arızlarının % 97lik bir bölümü mahalinde giderilir.Onarımı uzun ve gürültülü olanlar ile teste tabi tutulacak olanlar etimesgutta sigma beyaz eşya servisi ne alınmak sureti ile en kısa zamanda tamir edilerek mağduriyete neden olmadan iade edilir.
  Ankarada sigma servisleri dendiğinde ilk sıralarda yer alan firmamız Etimesgutta sigma klima servisi,Etimesgutta sigma kombi servisi olarakta sigma Ankara servisleri arasında haklı bir gururu barındırmaktadır.
  Ankara Etimesgut sigma servisi olarak konusunda uzman ve tam yetkili sigma Etimesgut servis elemanlarımızca şikayetlerinizin anında giderilmesi için var gücümüzle çalışmaktayız.

  Etimesgut, Etimesgut,Etimesgut sigma , sigma Etimesgut ,Etimesgut sigma servisi,sigma Etimesgut servisi,sigma servisi Etimesgut ,
  Etimesgutta sigma ,Etimesgut sigma servisi, sigma servisi Etimesgut ,servis,servisi,bakım,bakımı,tamiri,tamir,
  onarım,onarımı,klima,kombi,beyazeşya,çamaşır makinası,bulaşık makinası,buzdolabı,

  Tümünü göster
  Ankara Bölge Servis
  Becerikli Sok.no:17 Kızılay (Çankaya / Ankara / Türkiye)
  090-312-2291041 / 090- -
  e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir