1.yıl

  Etimesgut siemens servisi 229 10 41 - 229 10 42

  • İlan Sahibi : Çağatay Deniz
  • Ülke / Şehir / İlçe : Türkiye / Ankara / Çankaya
  • İlan Türü : Firma İlanları
  • İlan Eklenme Tarihi : 20 Ocak 2018 Cumartesi
  • İlan Bitiş Tarihi : 13 Haziran 2014 Cuma
  • Bulunduğu Sektör : Beyaz Eşya

  Etimesgut siemens servisi 229 10 41 - 229 10 42 İlan Açıklaması

  229 10 41 – 229 10 42
  Etimesgut siemens servisi,etimesgutta siemens servisi,siemens etimesgut servisi,siemens servisi etimesgut,ankara etimesgutta siemens servisi,etimesgutta siemens beyaz eşya servisi,etimesgutta siemens klima servisi,etimesgutta siemens kombi servisi,ankarada siemens servisleri,siemens ankara servisleri
  Etimesgut siemens servisi firmamızca siemens ürünlerinizin servis,bakım ve onarımları etimesgutta siemens servisi mizce 1 yıl garantili olarak gerçekleştirilmektedir.
  Siemens Etimesgut servisinde ödemelerinizi nakit olarak yapabileceğiniz gibi,kapınızda kredi kartı ile de yapabilmektesiniz.
  Siemens servisi Etimesgut olarak mevcut bütün araçlarımız seyyar atölye konumunda olup arızalı olan siemens ürünleri için ihtiyaç duyulacak bütün siemens yedek parçaları mevcuttur.
  Etimesgutta siemens servisimizce siemens ürünlerinizin arızlarının % 97lik bir bölümü mahalinde giderilir.Onarımı uzun ve gürültülü olanlar ile teste tabi tutulacak olanlar etimesgutta siemens beyaz eşya servisi ne alınmak sureti ile en kısa zamanda tamir edilerek mağduriyete neden olmadan iade edilir.
  Ankarada siemens servisleri dendiğinde ilk sıralarda yer alan firmamız Etimesgutta siemens klima servisi,Etimesgutta siemens kombi servisi olarakta siemens Ankara servisleri arasında haklı bir gururu barındırmaktadır.
  Ankara Etimesgut siemens servisi olarak konusunda uzman ve tam yetkili siemens Etimesgut servis elemanlarımızca şikayetlerinizin anında giderilmesi için var gücümüzle çalışmaktayız.

  Etimesgut, Etimesgut,Etimesgut siemens , siemens Etimesgut ,Etimesgut siemens servisi,siemens Etimesgut servisi,siemens servisi Etimesgut ,
  Etimesgutta siemens ,Etimesgut siemens servisi, siemens servisi Etimesgut ,servis,servisi,bakım,bakımı,tamiri,tamir,
  onarım,onarımı,klima,kombi,beyazeşya,çamaşır makinası,bulaşık makinası,buzdolabı,

  Tümünü göster
  Ankara Bölge Servis
  Becerikli Sok.no:17 Kızılay (Çankaya / Ankara / Türkiye)
  090-312-2291041 / 090- -
  e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir