1.yıl

  Etimesgut sharp servisi 229 10 41 - 229 10 42

  • İlan Sahibi : Çağatay Deniz
  • Ülke / Şehir / İlçe : Türkiye / Ankara / Çankaya
  • İlan Türü : Firma İlanları
  • İlan Eklenme Tarihi : 20 Ocak 2018 Cumartesi
  • İlan Bitiş Tarihi : 13 Haziran 2014 Cuma
  • Bulunduğu Sektör : Beyaz Eşya

  Etimesgut sharp servisi 229 10 41 - 229 10 42 İlan Açıklaması

  229 10 41 – 229 10 42
  Etimesgut sharp servisi,etimesgutta sharp servisi,sharp etimesgut servisi,sharp servisi etimesgut,ankara etimesgutta sharp servisi,etimesgutta sharp beyaz eşya servisi,etimesgutta sharp klima servisi,etimesgutta sharp kombi servisi,ankarada sharp servisleri,sharp ankara servisleri
  Etimesgut sharp servisi firmamızca sharp ürünlerinizin servis,bakım ve onarımları etimesgutta sharp servisi mizce 1 yıl garantili olarak gerçekleştirilmektedir.
  Sharp Etimesgut servisinde ödemelerinizi nakit olarak yapabileceğiniz gibi,kapınızda kredi kartı ile de yapabilmektesiniz.
  Sharp servisi Etimesgut olarak mevcut bütün araçlarımız seyyar atölye konumunda olup arızalı olan sharp ürünleri için ihtiyaç duyulacak bütün sharp yedek parçaları mevcuttur.
  Etimesgutta sharp servisimizce sharp ürünlerinizin arızlarının % 97lik bir bölümü mahalinde giderilir.Onarımı uzun ve gürültülü olanlar ile teste tabi tutulacak olanlar etimesgutta sharp beyaz eşya servisi ne alınmak sureti ile en kısa zamanda tamir edilerek mağduriyete neden olmadan iade edilir.
  Ankarada sharp servisleri dendiğinde ilk sıralarda yer alan firmamız Etimesgutta sharp klima servisi,Etimesgutta sharp kombi servisi olarakta sharp Ankara servisleri arasında haklı bir gururu barındırmaktadır.
  Ankara Etimesgut sharp servisi olarak konusunda uzman ve tam yetkili sharp Etimesgut servis elemanlarımızca şikayetlerinizin anında giderilmesi için var gücümüzle çalışmaktayız.

  Etimesgut, Etimesgut,Etimesgut sharp , sharp Etimesgut ,Etimesgut sharp servisi,sharp Etimesgut servisi,sharp servisi Etimesgut ,
  Etimesgutta sharp ,Etimesgut sharp servisi, sharp servisi Etimesgut ,servis,servisi,bakım,bakımı,tamiri,tamir,
  onarım,onarımı,klima,kombi,beyazeşya,çamaşır makinası,bulaşık makinası,buzdolabı,

  Tümünü göster
  Ankara Bölge Servis
  Becerikli Sok.no:17 Kızılay (Çankaya / Ankara / Türkiye)
  090-312-2291041 / 090- -
  e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir