1.yıl

  Etimesgut şenocak servisi 229 10 41 - 229 10 42

  • İlan Sahibi : Çağatay Deniz
  • Ülke / Şehir / İlçe : Türkiye / Ankara / Çankaya
  • İlan Türü : Firma İlanları
  • İlan Eklenme Tarihi : 20 Ocak 2018 Cumartesi
  • İlan Bitiş Tarihi : 13 Haziran 2014 Cuma
  • Bulunduğu Sektör : Beyaz Eşya

  Etimesgut şenocak servisi 229 10 41 - 229 10 42 İlan Açıklaması

  229 10 41 – 229 10 42
  Etimesgut şenocak servisi,etimesgutta şenocak servisi,şenocak etimesgut servisi,şenocak servisi etimesgut,ankara etimesgutta şenocak servisi,etimesgutta şenocak beyaz eşya servisi,etimesgutta şenocak klima servisi,etimesgutta şenocak kombi servisi,ankarada şenocak servisleri,şenocak ankara servisleri
  Etimesgut şenocak servisi firmamızca şenocak ürünlerinizin servis,bakım ve onarımları etimesgutta şenocak servisi mizce 1 yıl garantili olarak gerçekleştirilmektedir.
  Şenocak Etimesgut servisinde ödemelerinizi nakit olarak yapabileceğiniz gibi,kapınızda kredi kartı ile de yapabilmektesiniz.
  Şenocak servisi Etimesgut olarak mevcut bütün araçlarımız seyyar atölye konumunda olup arızalı olan şenocak ürünleri için ihtiyaç duyulacak bütün şenocak yedek parçaları mevcuttur.
  Etimesgutta şenocak servisimizce şenocak ürünlerinizin arızlarının % 97lik bir bölümü mahalinde giderilir.Onarımı uzun ve gürültülü olanlar ile teste tabi tutulacak olanlar etimesgutta şenocak beyaz eşya servisi ne alınmak sureti ile en kısa zamanda tamir edilerek mağduriyete neden olmadan iade edilir.
  Ankarada şenocak servisleri dendiğinde ilk sıralarda yer alan firmamız Etimesgutta şenocak klima servisi,Etimesgutta şenocak kombi servisi olarakta şenocak Ankara servisleri arasında haklı bir gururu barındırmaktadır.
  Ankara Etimesgut şenocak servisi olarak konusunda uzman ve tam yetkili şenocak Etimesgut servis elemanlarımızca şikayetlerinizin anında giderilmesi için var gücümüzle çalışmaktayız.

  Etimesgut, Etimesgut,Etimesgut şenocak , şenocak Etimesgut ,Etimesgut şenocak servisi,şenocak Etimesgut servisi,şenocak servisi Etimesgut ,
  Etimesgutta şenocak ,Etimesgut şenocak servisi, şenocak servisi Etimesgut ,servis,servisi,bakım,bakımı,tamiri,tamir,
  onarım,onarımı,klima,kombi,beyazeşya,çamaşır makinası,bulaşık makinası,buzdolabı,

  Tümünü göster
  Ankara Bölge Servis
  Becerikli Sok.no:17 Kızılay (Çankaya / Ankara / Türkiye)
  090-312-2291041 / 090- -
  e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir