1.yıl

  Etimesgut sanyo servisi 229 10 41 - 229 10 42

  • İlan Sahibi : Çağatay Deniz
  • Ülke / Şehir / İlçe : Türkiye / Ankara / Çankaya
  • İlan Türü : Firma İlanları
  • İlan Eklenme Tarihi : 20 Ocak 2018 Cumartesi
  • İlan Bitiş Tarihi : 13 Haziran 2014 Cuma
  • Bulunduğu Sektör : Beyaz Eşya

  Etimesgut sanyo servisi 229 10 41 - 229 10 42 İlan Açıklaması

  229 10 41 – 229 10 42
  Etimesgut sanyo servisi,etimesgutta sanyo servisi,sanyo etimesgut servisi,sanyo servisi etimesgut,ankara etimesgutta sanyo servisi,etimesgutta sanyo beyaz eşya servisi,etimesgutta sanyo klima servisi,etimesgutta sanyo kombi servisi,ankarada sanyo servisleri,sanyo ankara servisleri
  Etimesgut sanyo servisi firmamızca sanyo ürünlerinizin servis,bakım ve onarımları etimesgutta sanyo servisi mizce 1 yıl garantili olarak gerçekleştirilmektedir.
  Sanyo Etimesgut servisinde ödemelerinizi nakit olarak yapabileceğiniz gibi,kapınızda kredi kartı ile de yapabilmektesiniz.
  Sanyo servisi Etimesgut olarak mevcut bütün araçlarımız seyyar atölye konumunda olup arızalı olan sanyo ürünleri için ihtiyaç duyulacak bütün sanyo yedek parçaları mevcuttur.
  Etimesgutta sanyo servisimizce sanyo ürünlerinizin arızlarının % 97lik bir bölümü mahalinde giderilir.Onarımı uzun ve gürültülü olanlar ile teste tabi tutulacak olanlar etimesgutta sanyo beyaz eşya servisi ne alınmak sureti ile en kısa zamanda tamir edilerek mağduriyete neden olmadan iade edilir.
  Ankarada sanyo servisleri dendiğinde ilk sıralarda yer alan firmamız Etimesgutta sanyo klima servisi,Etimesgutta sanyo kombi servisi olarakta sanyo Ankara servisleri arasında haklı bir gururu barındırmaktadır.
  Ankara Etimesgut sanyo servisi olarak konusunda uzman ve tam yetkili sanyo Etimesgut servis elemanlarımızca şikayetlerinizin anında giderilmesi için var gücümüzle çalışmaktayız.

  Etimesgut, Etimesgut,Etimesgut sanyo , sanyo Etimesgut ,Etimesgut sanyo servisi,sanyo Etimesgut servisi,sanyo servisi Etimesgut ,
  Etimesgutta sanyo ,Etimesgut sanyo servisi, sanyo servisi Etimesgut ,servis,servisi,bakım,bakımı,tamiri,tamir,
  onarım,onarımı,klima,kombi,beyazeşya,çamaşır makinası,bulaşık makinası,buzdolabı,

  Tümünü göster
  Ankara Bölge Servis
  Becerikli Sok.no:17 Kızılay (Çankaya / Ankara / Türkiye)
  090-312-2291041 / 090- -
  e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir