1.yıl

  Etimesgut samsung servisi 229 10 41 - 229 10 42

  • İlan Sahibi : Çağatay Deniz
  • Ülke / Şehir / İlçe : Türkiye / Ankara / Çankaya
  • İlan Türü : Firma İlanları
  • İlan Eklenme Tarihi : 20 Ocak 2018 Cumartesi
  • İlan Bitiş Tarihi : 13 Haziran 2014 Cuma
  • Bulunduğu Sektör : Beyaz Eşya

  Etimesgut samsung servisi 229 10 41 - 229 10 42 İlan Açıklaması

  229 10 41 – 229 10 42
  Etimesgut samsung servisi,etimesgutta samsung servisi,samsung etimesgut servisi,samsung servisi etimesgut,ankara etimesgutta samsung servisi,etimesgutta samsung beyaz eşya servisi,etimesgutta samsung klima servisi,etimesgutta samsung kombi servisi,ankarada samsung servisleri,samsung ankara servisleri
  Etimesgut samsung servisi firmamızca samsung ürünlerinizin servis,bakım ve onarımları etimesgutta samsung servisi mizce 1 yıl garantili olarak gerçekleştirilmektedir.
  Samsung Etimesgut servisinde ödemelerinizi nakit olarak yapabileceğiniz gibi,kapınızda kredi kartı ile de yapabilmektesiniz.
  Samsung servisi Etimesgut olarak mevcut bütün araçlarımız seyyar atölye konumunda olup arızalı olan samsung ürünleri için ihtiyaç duyulacak bütün samsung yedek parçaları mevcuttur.
  Etimesgutta samsung servisimizce samsung ürünlerinizin arızlarının % 97lik bir bölümü mahalinde giderilir.Onarımı uzun ve gürültülü olanlar ile teste tabi tutulacak olanlar etimesgutta samsung beyaz eşya servisi ne alınmak sureti ile en kısa zamanda tamir edilerek mağduriyete neden olmadan iade edilir.
  Ankarada samsung servisleri dendiğinde ilk sıralarda yer alan firmamız Etimesgutta samsung klima servisi,Etimesgutta samsung kombi servisi olarakta samsung Ankara servisleri arasında haklı bir gururu barındırmaktadır.
  Ankara Etimesgut samsung servisi olarak konusunda uzman ve tam yetkili samsung Etimesgut servis elemanlarımızca şikayetlerinizin anında giderilmesi için var gücümüzle çalışmaktayız.
  Etimesgut, Etimesgut,Etimesgut samsung , samsung Etimesgut ,Etimesgut samsung servisi,samsung Etimesgut servisi,samsung servisi Etimesgut ,
  Etimesgutta samsung ,Etimesgut samsung servisi, samsung servisi Etimesgut ,servis,servisi,bakım,bakımı,tamiri,tamir,
  onarım,onarımı,klima,kombi,beyazeşya,çamaşır makinası,bulaşık makinası,buzdolabı,

  Tümünü göster
  Ankara Bölge Servis
  Becerikli Sok.no:17 Kızılay (Çankaya / Ankara / Türkiye)
  090-312-2291041 / 090- -
  e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir