1.yıl

  Etimesgut rubenis servisi 229 10 41 - 229 10 42

  • İlan Sahibi : Çağatay Deniz
  • Ülke / Şehir / İlçe : Türkiye / Ankara / Çankaya
  • İlan Türü : Firma İlanları
  • İlan Eklenme Tarihi : 20 Ocak 2018 Cumartesi
  • İlan Bitiş Tarihi : 13 Haziran 2014 Cuma
  • Bulunduğu Sektör : Beyaz Eşya

  Etimesgut rubenis servisi 229 10 41 - 229 10 42 İlan Açıklaması

  229 10 41 – 229 10 42
  Etimesgut rubenis servisi,etimesgutta rubenis servisi,rubenis etimesgut servisi,rubenis servisi etimesgut,ankara etimesgutta rubenis servisi,etimesgutta rubenis beyaz eşya servisi,etimesgutta rubenis klima servisi,etimesgutta rubenis kombi servisi,ankarada rubenis servisleri,rubenis ankara servisleri
  Etimesgut rubenis servisi firmamızca rubenis ürünlerinizin servis,bakım ve onarımları etimesgutta rubenis servisi mizce 1 yıl garantili olarak gerçekleştirilmektedir.
  Rubenis Etimesgut servisinde ödemelerinizi nakit olarak yapabileceğiniz gibi,kapınızda kredi kartı ile de yapabilmektesiniz.
  Rubenis servisi Etimesgut olarak mevcut bütün araçlarımız seyyar atölye konumunda olup arızalı olan rubenis ürünleri için ihtiyaç duyulacak bütün rubenis yedek parçaları mevcuttur.
  Etimesgutta rubenis servisimizce rubenis ürünlerinizin arızlarının % 97lik bir bölümü mahalinde giderilir.Onarımı uzun ve gürültülü olanlar ile teste tabi tutulacak olanlar etimesgutta rubenis beyaz eşya servisi ne alınmak sureti ile en kısa zamanda tamir edilerek mağduriyete neden olmadan iade edilir.
  Ankarada rubenis servisleri dendiğinde ilk sıralarda yer alan firmamız Etimesgutta rubenis klima servisi,Etimesgutta rubenis kombi servisi olarakta rubenis Ankara servisleri arasında haklı bir gururu barındırmaktadır.
  Ankara Etimesgut rubenis servisi olarak konusunda uzman ve tam yetkili rubenis Etimesgut servis elemanlarımızca şikayetlerinizin anında giderilmesi için var gücümüzle çalışmaktayız.
  Etimesgut, Etimesgut,Etimesgut rubenis , rubenis Etimesgut ,Etimesgut rubenis servisi,rubenis Etimesgut servisi,rubenis servisi Etimesgut ,
  Etimesgutta rubenis ,Etimesgut rubenis servisi, rubenis servisi Etimesgut ,servis,servisi,bakım,bakımı,tamiri,tamir,
  onarım,onarımı,klima,kombi,beyazeşya,çamaşır makinası,bulaşık makinası,buzdolabı,

  Tümünü göster
  Ankara Bölge Servis
  Becerikli Sok.no:17 Kızılay (Çankaya / Ankara / Türkiye)
  090-312-2291041 / 090- -
  e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir