1.yıl

  Etimesgut regal servisi 229 10 41 - 229 10 42

  • İlan Sahibi : Çağatay Deniz
  • Ülke / Şehir / İlçe : Türkiye / Ankara / Çankaya
  • İlan Türü : Firma İlanları
  • İlan Eklenme Tarihi : 20 Ocak 2018 Cumartesi
  • İlan Bitiş Tarihi : 13 Haziran 2014 Cuma
  • Bulunduğu Sektör : Beyaz Eşya

  Etimesgut regal servisi 229 10 41 - 229 10 42 İlan Açıklaması

  229 10 41 – 229 10 42
  Etimesgut regal servisi,etimesgutta regal servisi,regal etimesgut servisi,regal servisi etimesgut,ankara etimesgutta regal servisi,etimesgutta regal beyaz eşya servisi,etimesgutta regal klima servisi,etimesgutta regal kombi servisi,ankarada regal servisleri,regal ankara servisleri
  Etimesgut regal servisi firmamızca regal ürünlerinizin servis,bakım ve onarımları etimesgutta regal servisi mizce 1 yıl garantili olarak gerçekleştirilmektedir.
  Regal Etimesgut servisinde ödemelerinizi nakit olarak yapabileceğiniz gibi,kapınızda kredi kartı ile de yapabilmektesiniz.
  Regal servisi Etimesgut olarak mevcut bütün araçlarımız seyyar atölye konumunda olup arızalı olan regal ürünleri için ihtiyaç duyulacak bütün regal yedek parçaları mevcuttur.
  Etimesgutta regal servisimizce regal ürünlerinizin arızlarının % 97lik bir bölümü mahalinde giderilir.Onarımı uzun ve gürültülü olanlar ile teste tabi tutulacak olanlar etimesgutta regal beyaz eşya servisi ne alınmak sureti ile en kısa zamanda tamir edilerek mağduriyete neden olmadan iade edilir.
  Ankarada regal servisleri dendiğinde ilk sıralarda yer alan firmamız Etimesgutta regal klima servisi,Etimesgutta regal kombi servisi olarakta regal Ankara servisleri arasında haklı bir gururu barındırmaktadır.
  Ankara Etimesgut regal servisi olarak konusunda uzman ve tam yetkili regal Etimesgut servis elemanlarımızca şikayetlerinizin anında giderilmesi için var gücümüzle çalışmaktayız.

  Etimesgut, Etimesgut,Etimesgut regal , regal Etimesgut ,Etimesgut regal servisi,regal Etimesgut servisi,regal servisi Etimesgut ,
  Etimesgutta regal ,Etimesgut regal servisi, regal servisi Etimesgut ,servis,servisi,bakım,bakımı,tamiri,tamir,
  onarım,onarımı,klima,kombi,beyazeşya,çamaşır makinası,bulaşık makinası,buzdolabı,

  Tümünü göster
  Ankara Bölge Servis
  Becerikli Sok.no:17 Kızılay (Çankaya / Ankara / Türkiye)
  090-312-2291041 / 090- -
  e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir