1.yıl

  Etimesgut profilo servisi 229 10 41 - 229 10 42

  • İlan Sahibi : Çağatay Deniz
  • Ülke / Şehir / İlçe : Türkiye / Ankara / Çankaya
  • İlan Türü : Firma İlanları
  • İlan Eklenme Tarihi : 20 Ocak 2018 Cumartesi
  • İlan Bitiş Tarihi : 13 Haziran 2014 Cuma
  • Bulunduğu Sektör : Beyaz Eşya

  Etimesgut profilo servisi 229 10 41 - 229 10 42 İlan Açıklaması

  229 10 41 – 229 10 42
  Etimesgut profilo servisi,etimesgutta profilo servisi,profilo etimesgut servisi,profilo servisi etimesgut,ankara etimesgutta profilo servisi,etimesgutta profilo beyaz eşya servisi,etimesgutta profilo klima servisi,etimesgutta profilo kombi servisi,ankarada profilo servisleri,profilo ankara servisleri
  Etimesgut profilo servisi firmamızca profilo ürünlerinizin servis,bakım ve onarımları etimesgutta profilo servisi mizce 1 yıl garantili olarak gerçekleştirilmektedir.
  Profilo Etimesgut servisinde ödemelerinizi nakit olarak yapabileceğiniz gibi,kapınızda kredi kartı ile de yapabilmektesiniz.
  Profilo servisi Etimesgut olarak mevcut bütün araçlarımız seyyar atölye konumunda olup arızalı olan profilo ürünleri için ihtiyaç duyulacak bütün profilo yedek parçaları mevcuttur.
  Etimesgutta profilo servisimizce profilo ürünlerinizin arızlarının % 97lik bir bölümü mahalinde giderilir.Onarımı uzun ve gürültülü olanlar ile teste tabi tutulacak olanlar etimesgutta profilo beyaz eşya servisi ne alınmak sureti ile en kısa zamanda tamir edilerek mağduriyete neden olmadan iade edilir.
  Ankarada profilo servisleri dendiğinde ilk sıralarda yer alan firmamız Etimesgutta profilo klima servisi,Etimesgutta profilo kombi servisi olarakta profilo Ankara servisleri arasında haklı bir gururu barındırmaktadır.
  Ankara Etimesgut profilo servisi olarak konusunda uzman ve tam yetkili profilo Etimesgut servis elemanlarımızca şikayetlerinizin anında giderilmesi için var gücümüzle çalışmaktayız.

  Etimesgut, Etimesgut,Etimesgut profilo , profilo Etimesgut ,Etimesgut profilo servisi,profilo Etimesgut servisi,profilo servisi Etimesgut ,
  Etimesgutta profilo ,Etimesgut profilo servisi, profilo servisi Etimesgut ,servis,servisi,bakım,bakımı,tamiri,tamir,
  onarım,onarımı,klima,kombi,beyazeşya,çamaşır makinası,bulaşık makinası,buzdolabı,

  Tümünü göster
  Ankara Bölge Servis
  Becerikli Sok.no:17 Kızılay (Çankaya / Ankara / Türkiye)
  090-312-2291041 / 090- -
  e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir