1.yıl

  Etimesgut philco servisi 229 10 41 - 229 10 42

  • İlan Sahibi : Çağatay Deniz
  • Ülke / Şehir / İlçe : Türkiye / Ankara / Çankaya
  • İlan Türü : Firma İlanları
  • İlan Eklenme Tarihi : 20 Ocak 2018 Cumartesi
  • İlan Bitiş Tarihi : 13 Haziran 2014 Cuma
  • Bulunduğu Sektör : Beyaz Eşya

  Etimesgut philco servisi 229 10 41 - 229 10 42 İlan Açıklaması

  229 10 41 – 229 10 42
  Etimesgut philco servisi,etimesgutta philco servisi,philco etimesgut servisi,philco servisi etimesgut,ankara etimesgutta philco servisi,etimesgutta philco beyaz eşya servisi,etimesgutta philco klima servisi,etimesgutta philco kombi servisi,ankarada philco servisleri,philco ankara servisleri
  Etimesgut philco servisi firmamızca philco ürünlerinizin servis,bakım ve onarımları etimesgutta philco servisi mizce 1 yıl garantili olarak gerçekleştirilmektedir.
  Philco Etimesgut servisinde ödemelerinizi nakit olarak yapabileceğiniz gibi,kapınızda kredi kartı ile de yapabilmektesiniz.
  Philco servisi Etimesgut olarak mevcut bütün araçlarımız seyyar atölye konumunda olup arızalı olan philco ürünleri için ihtiyaç duyulacak bütün philco yedek parçaları mevcuttur.
  Etimesgutta philco servisimizce philco ürünlerinizin arızlarının % 97lik bir bölümü mahalinde giderilir.Onarımı uzun ve gürültülü olanlar ile teste tabi tutulacak olanlar etimesgutta philco beyaz eşya servisi ne alınmak sureti ile en kısa zamanda tamir edilerek mağduriyete neden olmadan iade edilir.
  Ankarada philco servisleri dendiğinde ilk sıralarda yer alan firmamız Etimesgutta philco klima servisi,Etimesgutta philco kombi servisi olarakta philco Ankara servisleri arasında haklı bir gururu barındırmaktadır.
  Ankara Etimesgut philco servisi olarak konusunda uzman ve tam yetkili philco Etimesgut servis elemanlarımızca şikayetlerinizin anında giderilmesi için var gücümüzle çalışmaktayız.

  Etimesgut, Etimesgut,Etimesgut philco , philco Etimesgut ,Etimesgut philco servisi,philco Etimesgut servisi,philco servisi Etimesgut ,
  Etimesgutta philco ,Etimesgut philco servisi, philco servisi Etimesgut ,servis,servisi,bakım,bakımı,tamiri,tamir,
  onarım,onarımı,klima,kombi,beyazeşya,çamaşır makinası,bulaşık makinası,buzdolabı,

  Tümünü göster
  Ankara Bölge Servis
  Becerikli Sok.no:17 Kızılay (Çankaya / Ankara / Türkiye)
  090-312-2291041 / 090- -
  e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir