1.yıl

  Etimesgut panasonic servisi 229 10 41 - 229 10 42

  • İlan Sahibi : Çağatay Deniz
  • Ülke / Şehir / İlçe : Türkiye / Ankara / Çankaya
  • İlan Türü : Firma İlanları
  • İlan Eklenme Tarihi : 20 Ocak 2018 Cumartesi
  • İlan Bitiş Tarihi : 13 Haziran 2014 Cuma
  • Bulunduğu Sektör : Beyaz Eşya

  Etimesgut panasonic servisi 229 10 41 - 229 10 42 İlan Açıklaması

  229 10 41 – 229 10 42
  Etimesgut panasonic servisi,etimesgutta panasonic servisi,panasonic etimesgut servisi,panasonic servisi etimesgut,ankara etimesgutta panasonic servisi,etimesgutta panasonic beyaz eşya servisi,etimesgutta panasonic klima servisi,etimesgutta panasonic kombi servisi,ankarada panasonic servisleri,panasonic ankara servisleri
  Etimesgut panasonic servisi firmamızca panasonic ürünlerinizin servis,bakım ve onarımları etimesgutta panasonic servisi mizce 1 yıl garantili olarak gerçekleştirilmektedir.
  Panasonic Etimesgut servisinde ödemelerinizi nakit olarak yapabileceğiniz gibi,kapınızda kredi kartı ile de yapabilmektesiniz.
  Panasonic servisi Etimesgut olarak mevcut bütün araçlarımız seyyar atölye konumunda olup arızalı olan panasonic ürünleri için ihtiyaç duyulacak bütün panasonic yedek parçaları mevcuttur.
  Etimesgutta panasonic servisimizce panasonic ürünlerinizin arızlarının % 97lik bir bölümü mahalinde giderilir.Onarımı uzun ve gürültülü olanlar ile teste tabi tutulacak olanlar etimesgutta panasonic beyaz eşya servisi ne alınmak sureti ile en kısa zamanda tamir edilerek mağduriyete neden olmadan iade edilir.
  Ankarada panasonic servisleri dendiğinde ilk sıralarda yer alan firmamız Etimesgutta panasonic klima servisi,Etimesgutta panasonic kombi servisi olarakta panasonic Ankara servisleri arasında haklı bir gururu barındırmaktadır.
  Ankara Etimesgut panasonic servisi olarak konusunda uzman ve tam yetkili panasonic Etimesgut servis elemanlarımızca şikayetlerinizin anında giderilmesi için var gücümüzle çalışmaktayız.

  Etimesgut, Etimesgut,Etimesgut panasonic , panasonic Etimesgut ,Etimesgut panasonic servisi,panasonic Etimesgut servisi,panasonic servisi Etimesgut ,
  Etimesgutta panasonic ,Etimesgut panasonic servisi, panasonic servisi Etimesgut ,servis,servisi,bakım,bakımı,tamiri,tamir,
  onarım,onarımı,klima,kombi,beyazeşya,çamaşır makinası,bulaşık makinası,buzdolabı,

  Tümünü göster
  Ankara Bölge Servis
  Becerikli Sok.no:17 Kızılay (Çankaya / Ankara / Türkiye)
  090-312-2291041 / 090- -
  e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir