1.yıl

  Etimesgut mitsubishi servisi 229 10 41 - 229 10 42

  • İlan Sahibi : Çağatay Deniz
  • Ülke / Şehir / İlçe : Türkiye / Ankara / Çankaya
  • İlan Türü : Firma İlanları
  • İlan Eklenme Tarihi : 20 Ocak 2018 Cumartesi
  • İlan Bitiş Tarihi : 13 Haziran 2014 Cuma
  • Bulunduğu Sektör : Beyaz Eşya

  Etimesgut mitsubishi servisi 229 10 41 - 229 10 42 İlan Açıklaması

  229 10 41 – 229 10 42
  Etimesgut mitsubishi servisi,etimesgutta mitsubishi servisi,mitsubishi etimesgut servisi,mitsubishi servisi etimesgut,ankara etimesgutta mitsubishi servisi,etimesgutta mitsubishi beyaz eşya servisi,etimesgutta mitsubishi klima servisi,etimesgutta mitsubishi kombi servisi,ankarada mitsubishi servisleri,mitsubishi ankara servisleri
  Etimesgut mitsubishi servisi firmamızca mitsubishi ürünlerinizin servis,bakım ve onarımları etimesgutta mitsubishi servisi mizce 1 yıl garantili olarak gerçekleştirilmektedir.
  Mitsubishi Etimesgut servisinde ödemelerinizi nakit olarak yapabileceğiniz gibi,kapınızda kredi kartı ile de yapabilmektesiniz.
  Mitsubishi servisi Etimesgut olarak mevcut bütün araçlarımız seyyar atölye konumunda olup arızalı olan mitsubishi ürünleri için ihtiyaç duyulacak bütün mitsubishi yedek parçaları mevcuttur.
  Etimesgutta mitsubishi servisimizce mitsubishi ürünlerinizin arızlarının % 97lik bir bölümü mahalinde giderilir.Onarımı uzun ve gürültülü olanlar ile teste tabi tutulacak olanlar etimesgutta mitsubishi beyaz eşya servisi ne alınmak sureti ile en kısa zamanda tamir edilerek mağduriyete neden olmadan iade edilir.
  Ankarada mitsubishi servisleri dendiğinde ilk sıralarda yer alan firmamız Etimesgutta mitsubishi klima servisi,Etimesgutta mitsubishi kombi servisi olarakta mitsubishi Ankara servisleri arasında haklı bir gururu barındırmaktadır.
  Ankara Etimesgut mitsubishi servisi olarak konusunda uzman ve tam yetkili mitsubishi Etimesgut servis elemanlarımızca şikayetlerinizin anında giderilmesi için var gücümüzle çalışmaktayız.

  Etimesgut, Etimesgut, Etimesgut mitsubishi ,mitsubishi Etimesgut ,Etimesgut mitsubishi servisi,mitsubishi Etimesgut servisi,mitsubishi servisi Etimesgut, Etimesgutta mitsubishi, Etimesgut mitsubishi servisi, mitsubishi servisi Etimesgut ,servis,servisi,bakım,bakımı,tamiri,tamir,
  onarım,onarımı,klima,kombi,beyazeşya,klima,kombi

  Tümünü göster
  Ankara Bölge Servis
  Becerikli Sok.no:17 Kızılay (Çankaya / Ankara / Türkiye)
  090-312-2291041 / 090- -
  e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir