1.yıl

  Etimesgut miele servisi 229 10 41 - 229 10 42

  • İlan Sahibi : Çağatay Deniz
  • Ülke / Şehir / İlçe : Türkiye / Ankara / Çankaya
  • İlan Türü : Firma İlanları
  • İlan Eklenme Tarihi : 20 Ocak 2018 Cumartesi
  • İlan Bitiş Tarihi : 13 Haziran 2014 Cuma
  • Bulunduğu Sektör : Beyaz Eşya

  Etimesgut miele servisi 229 10 41 - 229 10 42 İlan Açıklaması

  229 10 41 – 229 10 42
  Etimesgut miele servisi,etimesgutta miele servisi,miele etimesgut servisi,miele servisi etimesgut,ankara etimesgutta miele servisi,etimesgutta miele beyaz eşya servisi,etimesgutta miele klima servisi,etimesgutta miele kombi servisi,ankarada miele servisleri,miele ankara servisleri
  Etimesgut miele servisi firmamızca miele ürünlerinizin servis,bakım ve onarımları etimesgutta miele servisi mizce 1 yıl garantili olarak gerçekleştirilmektedir.
  Miele Etimesgut servisinde ödemelerinizi nakit olarak yapabileceğiniz gibi,kapınızda kredi kartı ile de yapabilmektesiniz.
  Miele servisi Etimesgut olarak mevcut bütün araçlarımız seyyar atölye konumunda olup arızalı olan miele ürünleri için ihtiyaç duyulacak bütün miele yedek parçaları mevcuttur.
  Etimesgutta miele servisimizce miele ürünlerinizin arızlarının % 97lik bir bölümü mahalinde giderilir.Onarımı uzun ve gürültülü olanlar ile teste tabi tutulacak olanlar etimesgutta miele beyaz eşya servisi ne alınmak sureti ile en kısa zamanda tamir edilerek mağduriyete neden olmadan iade edilir.
  Ankarada miele servisleri dendiğinde ilk sıralarda yer alan firmamız Etimesgutta miele klima servisi,Etimesgutta miele kombi servisi olarakta miele Ankara servisleri arasında haklı bir gururu barındırmaktadır.
  Ankara Etimesgut miele servisi olarak konusunda uzman ve tam yetkili miele Etimesgut servis elemanlarımızca şikayetlerinizin anında giderilmesi için var gücümüzle çalışmaktayız.

  Etimesgut, Etimesgut,Etimesgut miele , miele Etimesgut ,Etimesgut miele servisi,miele Etimesgut servisi,miele servisi Etimesgut ,
  Etimesgutta miele ,Etimesgut miele servisi, miele servisi Etimesgut ,servis,servisi,bakım,bakımı,tamiri,tamir,
  onarım,onarımı,klima,kombi,beyazeşya,çamaşır makinası,bulaşık makinası,buzdolabı,

  Tümünü göster
  Ankara Bölge Servis
  Becerikli Sok.no:17 Kızılay (Çankaya / Ankara / Türkiye)
  090-312-2291041 / 090- -
  e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir