1.yıl

  Etimesgut midea servisi 229 10 41 - 229 10 42

  • İlan Sahibi : Çağatay Deniz
  • Ülke / Şehir / İlçe : Türkiye / Ankara / Çankaya
  • İlan Türü : Firma İlanları
  • İlan Eklenme Tarihi : 20 Ocak 2018 Cumartesi
  • İlan Bitiş Tarihi : 13 Haziran 2014 Cuma
  • Bulunduğu Sektör : Beyaz Eşya

  Etimesgut midea servisi 229 10 41 - 229 10 42 İlan Açıklaması

  229 10 41 – 229 10 42
  Etimesgut midea servisi,etimesgutta midea servisi,midea etimesgut servisi,midea servisi etimesgut,ankara etimesgutta midea servisi,etimesgutta midea beyaz eşya servisi,etimesgutta midea klima servisi,etimesgutta midea kombi servisi,ankarada midea servisleri,midea ankara servisleri
  Etimesgut midea servisi firmamızca midea ürünlerinizin servis,bakım ve onarımları etimesgutta midea servisi mizce 1 yıl garantili olarak gerçekleştirilmektedir.
  Midea Etimesgut servisinde ödemelerinizi nakit olarak yapabileceğiniz gibi,kapınızda kredi kartı ile de yapabilmektesiniz.
  Midea servisi Etimesgut olarak mevcut bütün araçlarımız seyyar atölye konumunda olup arızalı olan midea ürünleri için ihtiyaç duyulacak bütün midea yedek parçaları mevcuttur.
  Etimesgutta midea servisimizce midea ürünlerinizin arızlarının % 97lik bir bölümü mahalinde giderilir.Onarımı uzun ve gürültülü olanlar ile teste tabi tutulacak olanlar etimesgutta midea beyaz eşya servisi ne alınmak sureti ile en kısa zamanda tamir edilerek mağduriyete neden olmadan iade edilir.
  Ankarada midea servisleri dendiğinde ilk sıralarda yer alan firmamız Etimesgutta midea klima servisi,Etimesgutta midea kombi servisi olarakta midea Ankara servisleri arasında haklı bir gururu barındırmaktadır.
  Ankara Etimesgut midea servisi olarak konusunda uzman ve tam yetkili midea Etimesgut servis elemanlarımızca şikayetlerinizin anında giderilmesi için var gücümüzle çalışmaktayız.
  Etimesgut, Etimesgut,Etimesgut midea , midea Etimesgut ,Etimesgut midea servisi,midea Etimesgut servisi,midea servisi Etimesgut ,
  Etimesgutta midea ,Etimesgut midea servisi, midea servisi Etimesgut ,servis,servisi,bakım,bakımı,tamiri,tamir,
  onarım,onarımı,klima,kombi,beyazeşya,çamaşır makinası,bulaşık makinası,buzdolabı,

  Tümünü göster
  Ankara Bölge Servis
  Becerikli Sok.no:17 Kızılay (Çankaya / Ankara / Türkiye)
  090-312-2291041 / 090- -
  e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir