1.yıl

  Etimesgut makinsan servisi 229 10 41 - 229 10 42

  • İlan Sahibi : Çağatay Deniz
  • Ülke / Şehir / İlçe : Türkiye / Ankara / Çankaya
  • İlan Türü : Firma İlanları
  • İlan Eklenme Tarihi : 1 Mayıs 2015 Cuma
  • İlan Bitiş Tarihi : 13 Haziran 2014 Cuma
  • Bulunduğu Sektör : Beyaz Eşya

  Etimesgut makinsan servisi 229 10 41 - 229 10 42 İlan Açıklaması

  229 10 41 – 229 10 42
  Etimesgut makinsan servisi,etimesgutta makinsan servisi,makinsan etimesgut servisi,makinsan servisi etimesgut,ankara etimesgutta makinsan servisi,etimesgutta makinsan beyaz eşya servisi,etimesgutta makinsan klima servisi,etimesgutta makinsan kombi servisi,ankarada makinsan servisleri,makinsan ankara servisleri
  Etimesgut makinsan servisi firmamızca makinsan ürünlerinizin servis,bakım ve onarımları etimesgutta makinsan servisi mizce 1 yıl garantili olarak gerçekleştirilmektedir.
  Makinsan Etimesgut servisinde ödemelerinizi nakit olarak yapabileceğiniz gibi,kapınızda kredi kartı ile de yapabilmektesiniz.
  Makinsan servisi Etimesgut olarak mevcut bütün araçlarımız seyyar atölye konumunda olup arızalı olan makinsan ürünleri için ihtiyaç duyulacak bütün makinsan yedek parçaları mevcuttur.
  Etimesgutta makinsan servisimizce makinsan ürünlerinizin arızlarının % 97lik bir bölümü mahalinde giderilir.Onarımı uzun ve gürültülü olanlar ile teste tabi tutulacak olanlar etimesgutta makinsan beyaz eşya servisi ne alınmak sureti ile en kısa zamanda tamir edilerek mağduriyete neden olmadan iade edilir.
  Ankarada makinsan servisleri dendiğinde ilk sıralarda yer alan firmamız Etimesgutta makinsan klima servisi,Etimesgutta makinsan kombi servisi olarakta makinsan Ankara servisleri arasında haklı bir gururu barındırmaktadır.
  Ankara Etimesgut makinsan servisi olarak konusunda uzman ve tam yetkili makinsan Etimesgut servis elemanlarımızca şikayetlerinizin anında giderilmesi için var gücümüzle çalışmaktayız.
  Etimesgut, Etimesgut,Etimesgut makinsan , makinsan Etimesgut ,Etimesgut makinsan servisi,makinsan Etimesgut servisi,makinsan servisi Etimesgut ,
  Etimesgutta makinsan ,Etimesgut makinsan servisi, makinsan servisi Etimesgut ,servis,servisi,bakım,bakımı,tamiri,tamir,
  onarım,onarımı,klima,kombi,beyazeşya,çamaşır makinası,bulaşık makinası,buzdolabı,

  Tümünü göster
  Ankara Bölge Servis
  Becerikli Sok.no:17 Kızılay (Çankaya / Ankara / Türkiye)
  090-312-2291041 / 090- -
  e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir