1.yıl

  Etimesgut kromlüks servisi 229 10 41 - 229 10 42

  • İlan Sahibi : Çağatay Deniz
  • Ülke / Şehir / İlçe : Türkiye / Ankara / Çankaya
  • İlan Türü : Firma İlanları
  • İlan Eklenme Tarihi : 1 Mayıs 2015 Cuma
  • İlan Bitiş Tarihi : 13 Haziran 2014 Cuma
  • Bulunduğu Sektör : Beyaz Eşya

  Etimesgut kromlüks servisi 229 10 41 - 229 10 42 İlan Açıklaması

  229 10 41 – 229 10 42
  Etimesgut kromlüks servisi,etimesgutta kromlüks servisi,kromlüks etimesgut servisi,kromlüks servisi etimesgut,ankara etimesgutta kromlüks servisi,etimesgutta kromlüks beyaz eşya servisi,etimesgutta kromlüks klima servisi,etimesgutta kromlüks kombi servisi,ankarada kromlüks servisleri,kromlüks ankara servisleri
  Etimesgut kromlüks servisi firmamızca kromlüks ürünlerinizin servis,bakım ve onarımları etimesgutta kromlüks servisi mizce 1 yıl garantili olarak gerçekleştirilmektedir.
  Kromlüks Etimesgut servisinde ödemelerinizi nakit olarak yapabileceğiniz gibi,kapınızda kredi kartı ile de yapabilmektesiniz.
  Kromlüks servisi Etimesgut olarak mevcut bütün araçlarımız seyyar atölye konumunda olup arızalı olan kromlüks ürünleri için ihtiyaç duyulacak bütün kromlüks yedek parçaları mevcuttur.
  Etimesgutta kromlüks servisimizce kromlüks ürünlerinizin arızlarının % 97lik bir bölümü mahalinde giderilir.Onarımı uzun ve gürültülü olanlar ile teste tabi tutulacak olanlar etimesgutta kromlüks beyaz eşya servisi ne alınmak sureti ile en kısa zamanda tamir edilerek mağduriyete neden olmadan iade edilir.
  Ankarada kromlüks servisleri dendiğinde ilk sıralarda yer alan firmamız Etimesgutta kromlüks klima servisi,Etimesgutta kromlüks kombi servisi olarakta kromlüks Ankara servisleri arasında haklı bir gururu barındırmaktadır.
  Ankara Etimesgut kromlüks servisi olarak konusunda uzman ve tam yetkili kromlüks Etimesgut servis elemanlarımızca şikayetlerinizin anında giderilmesi için var gücümüzle çalışmaktayız.

  Etimesgut, Etimesgut,Etimesgut kromlüks , kromlüks Etimesgut ,Etimesgut kromlüks servisi,kromlüks Etimesgut servisi,kromlüks servisi Etimesgut ,
  Etimesgutta kromlüks ,Etimesgut kromlüks servisi, kromlüks servisi Etimesgut ,servis,servisi,bakım,bakımı,tamiri,tamir,
  onarım,onarımı,klima,kombi,beyazeşya,çamaşır makinası,bulaşık makinası,buzdolabı,

  Tümünü göster
  Ankara Bölge Servis
  Becerikli Sok.no:17 Kızılay (Çankaya / Ankara / Türkiye)
  090-312-2291041 / 090- -
  e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir