1.yıl

  Etimesgut kelvinatör servisi 229 10 41 - 229 10 42

  • İlan Sahibi : Çağatay Deniz
  • Ülke / Şehir / İlçe : Türkiye / Ankara / Çankaya
  • İlan Türü : Firma İlanları
  • İlan Eklenme Tarihi : 20 Ocak 2018 Cumartesi
  • İlan Bitiş Tarihi : 13 Haziran 2014 Cuma
  • Bulunduğu Sektör : Beyaz Eşya

  Etimesgut kelvinatör servisi 229 10 41 - 229 10 42 İlan Açıklaması

  229 10 41 – 229 10 42
  Etimesgut kelvinatör servisi,etimesgutta kelvinatör servisi,kelvinatör etimesgut servisi,kelvinatör servisi etimesgut,ankara etimesgutta kelvinatör servisi,etimesgutta kelvinatör beyaz eşya servisi,etimesgutta kelvinatör klima servisi,etimesgutta kelvinatör kombi servisi,ankarada kelvinatör servisleri,kelvinatör ankara servisleri
  Etimesgut kelvinatör servisi firmamızca kelvinatör ürünlerinizin servis,bakım ve onarımları etimesgutta kelvinatör servisi mizce 1 yıl garantili olarak gerçekleştirilmektedir.
  Kelvinatör Etimesgut servisinde ödemelerinizi nakit olarak yapabileceğiniz gibi,kapınızda kredi kartı ile de yapabilmektesiniz.
  Kelvinatör servisi Etimesgut olarak mevcut bütün araçlarımız seyyar atölye konumunda olup arızalı olan kelvinatör ürünleri için ihtiyaç duyulacak bütün kelvinatör yedek parçaları mevcuttur.
  Etimesgutta kelvinatör servisimizce kelvinatör ürünlerinizin arızlarının % 97lik bir bölümü mahalinde giderilir.Onarımı uzun ve gürültülü olanlar ile teste tabi tutulacak olanlar etimesgutta kelvinatör beyaz eşya servisi ne alınmak sureti ile en kısa zamanda tamir edilerek mağduriyete neden olmadan iade edilir.
  Ankarada kelvinatör servisleri dendiğinde ilk sıralarda yer alan firmamız Etimesgutta kelvinatör klima servisi,Etimesgutta kelvinatör kombi servisi olarakta kelvinatör Ankara servisleri arasında haklı bir gururu barındırmaktadır.
  Ankara Etimesgut kelvinatör servisi olarak konusunda uzman ve tam yetkili kelvinatör Etimesgut servis elemanlarımızca şikayetlerinizin anında giderilmesi için var gücümüzle çalışmaktayız.

  Etimesgut, Etimesgut,Etimesgut kelvinatör, kelvinatör Etimesgut ,Etimesgut kelvinatör servisi,kelvinatör Etimesgut servisi,kelvinatör servisi Etimesgut ,
  Etimesgutta kelvinatör,Etimesgut kelvinatör servisi, kelvinatör servisi Etimesgut ,servis,servisi,bakım,bakımı,tamiri,tamir,
  onarım,onarımı,klima,kombi,beyazeşya,çamaşır makinası,bulaşık makinası,buzdolabı,

  Tümünü göster
  Ankara Bölge Servis
  Becerikli Sok.no:17 Kızılay (Çankaya / Ankara / Türkiye)
  090-312-2291041 / 090- -
  e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir