1.yıl

  Etimesgut inoksan servisi 229 10 41 - 229 10 42

  • İlan Sahibi : Çağatay Deniz
  • Ülke / Şehir / İlçe : Türkiye / Ankara / Çankaya
  • İlan Türü : Firma İlanları
  • İlan Eklenme Tarihi : 1 Mayıs 2015 Cuma
  • İlan Bitiş Tarihi : 13 Haziran 2014 Cuma
  • Bulunduğu Sektör : Beyaz Eşya

  Etimesgut inoksan servisi 229 10 41 - 229 10 42 İlan Açıklaması

  229 10 41 – 229 10 42
  Etimesgut inoksan servisi,etimesgutta inoksan servisi,inoksan etimesgut servisi,inoksan servisi etimesgut,ankara etimesgutta inoksan servisi,etimesgutta inoksan beyaz eşya servisi,etimesgutta inoksan klima servisi,etimesgutta inoksan kombi servisi,ankarada inoksan servisleri,inoksan ankara servisleri
  Etimesgut inoksan servisi firmamızca inoksan ürünlerinizin servis,bakım ve onarımları etimesgutta inoksan servisi mizce 1 yıl garantili olarak gerçekleştirilmektedir.
  İnoksan Etimesgut servisinde ödemelerinizi nakit olarak yapabileceğiniz gibi,kapınızda kredi kartı ile de yapabilmektesiniz.
  İnoksan servisi Etimesgut olarak mevcut bütün araçlarımız seyyar atölye konumunda olup arızalı olan inoksan ürünleri için ihtiyaç duyulacak bütün inoksan yedek parçaları mevcuttur.
  Etimesgutta inoksan servisimizce inoksan ürünlerinizin arızlarının % 97lik bir bölümü mahalinde giderilir.Onarımı uzun ve gürültülü olanlar ile teste tabi tutulacak olanlar etimesgutta inoksan beyaz eşya servisi ne alınmak sureti ile en kısa zamanda tamir edilerek mağduriyete neden olmadan iade edilir.
  Ankarada inoksan servisleri dendiğinde ilk sıralarda yer alan firmamız Etimesgutta inoksan klima servisi,Etimesgutta inoksan kombi servisi olarakta inoksan Ankara servisleri arasında haklı bir gururu barındırmaktadır.
  Ankara Etimesgut inoksan servisi olarak konusunda uzman ve tam yetkili inoksan Etimesgut servis elemanlarımızca şikayetlerinizin anında giderilmesi için var gücümüzle çalışmaktayız.

  Etimesgut, Etimesgut,Etimesgut inoksan , inoksan Etimesgut ,Etimesgut inoksan servisi,inoksan Etimesgut servisi,inoksan servisi Etimesgut ,
  Etimesgutta inoksan ,Etimesgut inoksan servisi, inoksan servisi Etimesgut ,servis,servisi,bakım,bakımı,tamiri,tamir,
  onarım,onarımı,klima,kombi,beyazeşya,çamaşır makinası,bulaşık makinası,buzdolabı,

  Tümünü göster
  Ankara Bölge Servis
  Becerikli Sok.no:17 Kızılay (Çankaya / Ankara / Türkiye)
  090-312-2291041 / 090- -
  e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir