1.yıl

  Etimesgut indesit servisi 229 10 41 - 229 10 42

  • İlan Sahibi : Çağatay Deniz
  • Ülke / Şehir / İlçe : Türkiye / Ankara / Çankaya
  • İlan Türü : Firma İlanları
  • İlan Eklenme Tarihi : 20 Ocak 2018 Cumartesi
  • İlan Bitiş Tarihi : 13 Haziran 2014 Cuma
  • Bulunduğu Sektör : Beyaz Eşya

  Etimesgut indesit servisi 229 10 41 - 229 10 42 İlan Açıklaması

  229 10 41 – 229 10 42
  Etimesgut indesit servisi,etimesgutta indesit servisi,indesit etimesgut servisi,indesit servisi etimesgut,ankara etimesgutta indesit servisi,etimesgutta indesit beyaz eşya servisi,etimesgutta indesit klima servisi,etimesgutta indesit kombi servisi,ankarada indesit servisleri,indesit ankara servisleri
  Etimesgut indesit servisi firmamızca indesit ürünlerinizin servis,bakım ve onarımları etimesgutta indesit servisi mizce 1 yıl garantili olarak gerçekleştirilmektedir.
  İndesit Etimesgut servisinde ödemelerinizi nakit olarak yapabileceğiniz gibi,kapınızda kredi kartı ile de yapabilmektesiniz.
  İndesit servisi Etimesgut olarak mevcut bütün araçlarımız seyyar atölye konumunda olup arızalı olan indesit ürünleri için ihtiyaç duyulacak bütün indesit yedek parçaları mevcuttur.
  Etimesgutta indesit servisimizce indesit ürünlerinizin arızlarının % 97lik bir bölümü mahalinde giderilir.Onarımı uzun ve gürültülü olanlar ile teste tabi tutulacak olanlar etimesgutta indesit beyaz eşya servisi ne alınmak sureti ile en kısa zamanda tamir edilerek mağduriyete neden olmadan iade edilir.
  Ankarada indesit servisleri dendiğinde ilk sıralarda yer alan firmamız Etimesgutta indesit klima servisi,Etimesgutta indesit kombi servisi olarakta indesit Ankara servisleri arasında haklı bir gururu barındırmaktadır.
  Ankara Etimesgut indesit servisi olarak konusunda uzman ve tam yetkili indesit Etimesgut servis elemanlarımızca şikayetlerinizin anında giderilmesi için var gücümüzle çalışmaktayız.

  Etimesgut, Etimesgut,Etimesgut indesit , indesit Etimesgut ,Etimesgut indesit servisi,indesit Etimesgut servisi,indesit servisi Etimesgut ,
  Etimesgutta indesit ,Etimesgut indesit servisi, indesit servisi Etimesgut ,servis,servisi,bakım,bakımı,tamiri,tamir,
  onarım,onarımı,klima,kombi,beyazeşya,çamaşır makinası,bulaşık makinası,buzdolabı,

  Tümünü göster
  Ankara Bölge Servis
  Becerikli Sok.no:17 Kızılay (Çankaya / Ankara / Türkiye)
  090-312-2291041 / 090- -
  e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir