1.yıl

  Etimesgut hoover servisi 229 10 41 - 229 10 42

  • İlan Sahibi : Çağatay Deniz
  • Ülke / Şehir / İlçe : Türkiye / Ankara / Çankaya
  • İlan Türü : Firma İlanları
  • İlan Eklenme Tarihi : 20 Ocak 2018 Cumartesi
  • İlan Bitiş Tarihi : 13 Haziran 2014 Cuma
  • Bulunduğu Sektör : Beyaz Eşya

  Etimesgut hoover servisi 229 10 41 - 229 10 42 İlan Açıklaması

  229 10 41 – 229 10 42
  Etimesgut hoover servisi,etimesgutta hoover servisi,hoover etimesgut servisi,hoover servisi etimesgut,ankara etimesgutta hoover servisi,etimesgutta hoover beyaz eşya servisi,etimesgutta hoover klima servisi,etimesgutta hoover kombi servisi,ankarada hoover servisleri,hoover ankara servisleri
  Etimesgut hoover servisi firmamızca hoover ürünlerinizin servis,bakım ve onarımları etimesgutta hoover servisi mizce 1 yıl garantili olarak gerçekleştirilmektedir.
  Hoover Etimesgut servisinde ödemelerinizi nakit olarak yapabileceğiniz gibi,kapınızda kredi kartı ile de yapabilmektesiniz.
  Hoover servisi Etimesgut olarak mevcut bütün araçlarımız seyyar atölye konumunda olup arızalı olan hoover ürünleri için ihtiyaç duyulacak bütün hoover yedek parçaları mevcuttur.
  Etimesgutta hoover servisimizce hoover ürünlerinizin arızlarının % 97lik bir bölümü mahalinde giderilir.Onarımı uzun ve gürültülü olanlar ile teste tabi tutulacak olanlar etimesgutta hoover beyaz eşya servisi ne alınmak sureti ile en kısa zamanda tamir edilerek mağduriyete neden olmadan iade edilir.
  Ankarada hoover servisleri dendiğinde ilk sıralarda yer alan firmamız Etimesgutta hoover klima servisi,Etimesgutta hoover kombi servisi olarakta hoover Ankara servisleri arasında haklı bir gururu barındırmaktadır.
  Ankara Etimesgut hoover servisi olarak konusunda uzman ve tam yetkili hoover Etimesgut servis elemanlarımızca şikayetlerinizin anında giderilmesi için var gücümüzle çalışmaktayız.

  Etimesgut, Etimesgut,Etimesgut hoover , hoover Etimesgut ,Etimesgut hoover servisi,hoover Etimesgut servisi,hoover servisi Etimesgut ,
  Etimesgutta hoover ,Etimesgut hoover servisi, hoover servisi Etimesgut ,servis,servisi,bakım,bakımı,tamiri,tamir,
  onarım,onarımı,klima,kombi,beyazeşya,çamaşır makinası,bulaşık makinası,buzdolabı,

  Tümünü göster
  Ankara Bölge Servis
  Becerikli Sok.no:17 Kızılay (Çankaya / Ankara / Türkiye)
  090-312-2291041 / 090- -
  e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir