1.yıl

  Etimesgut hitachi servisi 229 10 41 - 229 10 42

  • İlan Sahibi : Çağatay Deniz
  • Ülke / Şehir / İlçe : Türkiye / Ankara / Çankaya
  • İlan Türü : Firma İlanları
  • İlan Eklenme Tarihi : 20 Ocak 2018 Cumartesi
  • İlan Bitiş Tarihi : 13 Haziran 2014 Cuma
  • Bulunduğu Sektör : Beyaz Eşya

  Etimesgut hitachi servisi 229 10 41 - 229 10 42 İlan Açıklaması

  229 10 41 – 229 10 42
  Etimesgut hitachi servisi,etimesgutta hitachi servisi,hitachi etimesgut servisi,hitachi servisi etimesgut,ankara etimesgutta hitachi servisi,etimesgutta hitachi beyaz eşya servisi,etimesgutta hitachi klima servisi,etimesgutta hitachi kombi servisi,ankarada hitachi servisleri,hitachi ankara servisleri
  Etimesgut hitachi servisi firmamızca hitachi ürünlerinizin servis,bakım ve onarımları etimesgutta hitachi servisi mizce 1 yıl garantili olarak gerçekleştirilmektedir.
  Hitachi Etimesgut servisinde ödemelerinizi nakit olarak yapabileceğiniz gibi,kapınızda kredi kartı ile de yapabilmektesiniz.
  Hitachi servisi Etimesgut olarak mevcut bütün araçlarımız seyyar atölye konumunda olup arızalı olan hitachi ürünleri için ihtiyaç duyulacak bütün hitachi yedek parçaları mevcuttur.
  Etimesgutta hitachi servisimizce hitachi ürünlerinizin arızlarının % 97lik bir bölümü mahalinde giderilir.Onarımı uzun ve gürültülü olanlar ile teste tabi tutulacak olanlar etimesgutta hitachi beyaz eşya servisi ne alınmak sureti ile en kısa zamanda tamir edilerek mağduriyete neden olmadan iade edilir.
  Ankarada hitachi servisleri dendiğinde ilk sıralarda yer alan firmamız Etimesgutta hitachi klima servisi,Etimesgutta hitachi kombi servisi olarakta hitachi Ankara servisleri arasında haklı bir gururu barındırmaktadır.
  Ankara Etimesgut hitachi servisi olarak konusunda uzman ve tam yetkili hitachi Etimesgut servis elemanlarımızca şikayetlerinizin anında giderilmesi için var gücümüzle çalışmaktayız.
  Etimesgut, Etimesgut,Etimesgut hitachi , hitachi Etimesgut ,Etimesgut hitachi servisi,hitachi Etimesgut servisi,hitachi servisi Etimesgut ,
  Etimesgutta hitachi ,Etimesgut hitachi servisi, hitachi servisi Etimesgut ,servis,servisi,bakım,bakımı,tamiri,tamir,
  onarım,onarımı,klima,kombi,beyazeşya,çamaşır makinası,bulaşık makinası,buzdolabı,

  Tümünü göster
  Ankara Bölge Servis
  Becerikli Sok.no:17 Kızılay (Çankaya / Ankara / Türkiye)
  090-312-2291041 / 090- -
  e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir