1.yıl

  Etimesgut hicon servisi 229 10 41 - 229 10 42

  • İlan Sahibi : Çağatay Deniz
  • Ülke / Şehir / İlçe : Türkiye / Ankara / Çankaya
  • İlan Türü : Firma İlanları
  • İlan Eklenme Tarihi : 1 Mayıs 2015 Cuma
  • İlan Bitiş Tarihi : 13 Haziran 2014 Cuma
  • Bulunduğu Sektör : Beyaz Eşya

  Etimesgut hicon servisi 229 10 41 - 229 10 42 İlan Açıklaması

  229 10 41 – 229 10 42
  Etimesgut hicon servisi,etimesgutta hicon servisi,hicon etimesgut servisi,hicon servisi etimesgut,ankara etimesgutta hicon servisi,etimesgutta hicon beyaz eşya servisi,etimesgutta hicon klima servisi,etimesgutta hicon kombi servisi,ankarada hicon servisleri,hicon ankara servisleri
  Etimesgut hicon servisi firmamızca hicon ürünlerinizin servis,bakım ve onarımları etimesgutta hicon servisi mizce 1 yıl garantili olarak gerçekleştirilmektedir.
  Hicon Etimesgut servisinde ödemelerinizi nakit olarak yapabileceğiniz gibi,kapınızda kredi kartı ile de yapabilmektesiniz.
  Hicon servisi Etimesgut olarak mevcut bütün araçlarımız seyyar atölye konumunda olup arızalı olan hicon ürünleri için ihtiyaç duyulacak bütün hicon yedek parçaları mevcuttur.
  Etimesgutta hicon servisimizce hicon ürünlerinizin arızlarının % 97lik bir bölümü mahalinde giderilir.Onarımı uzun ve gürültülü olanlar ile teste tabi tutulacak olanlar etimesgutta hicon beyaz eşya servisi ne alınmak sureti ile en kısa zamanda tamir edilerek mağduriyete neden olmadan iade edilir.
  Ankarada hicon servisleri dendiğinde ilk sıralarda yer alan firmamız Etimesgutta hicon klima servisi,Etimesgutta hicon kombi servisi olarakta hicon Ankara servisleri arasında haklı bir gururu barındırmaktadır.
  Ankara Etimesgut hicon servisi olarak konusunda uzman ve tam yetkili hicon Etimesgut servis elemanlarımızca şikayetlerinizin anında giderilmesi için var gücümüzle çalışmaktayız.

  Etimesgut, Etimesgut,Etimesgut hicon , hicon Etimesgut ,Etimesgut hicon servisi,hicon Etimesgut servisi,hicon servisi Etimesgut ,
  Etimesgutta hicon ,Etimesgut hicon servisi, hicon servisi Etimesgut ,servis,servisi,bakım,bakımı,tamiri,tamir,
  onarım,onarımı,klima,kombi,beyazeşya,çamaşır makinası,bulaşık makinası,buzdolabı,

  Tümünü göster
  Ankara Bölge Servis
  Becerikli Sok.no:17 Kızılay (Çankaya / Ankara / Türkiye)
  090-312-2291041 / 090- -
  e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir