1.yıl

  Etimesgut gree servisi 229 10 41 - 229 10 42

  • İlan Sahibi : Çağatay Deniz
  • Ülke / Şehir / İlçe : Türkiye / Ankara / Çankaya
  • İlan Türü : Firma İlanları
  • İlan Eklenme Tarihi : 20 Ocak 2018 Cumartesi
  • İlan Bitiş Tarihi : 13 Haziran 2014 Cuma
  • Bulunduğu Sektör : Beyaz Eşya

  Etimesgut gree servisi 229 10 41 - 229 10 42 İlan Açıklaması

  229 10 41 – 229 10 42
  Etimesgut gree servisi,etimesgutta gree servisi,gree etimesgut servisi,gree servisi etimesgut,ankara etimesgutta gree servisi,etimesgutta gree beyaz eşya servisi,etimesgutta gree klima servisi,etimesgutta gree kombi servisi,ankarada gree servisleri,gree ankara servisleri
  Etimesgut gree servisi firmamızca gree ürünlerinizin servis,bakım ve onarımları etimesgutta gree servisi mizce 1 yıl garantili olarak gerçekleştirilmektedir.
  Gree Etimesgut servisinde ödemelerinizi nakit olarak yapabileceğiniz gibi,kapınızda kredi kartı ile de yapabilmektesiniz.
  Gree servisi Etimesgut olarak mevcut bütün araçlarımız seyyar atölye konumunda olup arızalı olan gree ürünleri için ihtiyaç duyulacak bütün gree yedek parçaları mevcuttur.
  Etimesgutta gree servisimizce gree ürünlerinizin arızlarının % 97lik bir bölümü mahalinde giderilir.Onarımı uzun ve gürültülü olanlar ile teste tabi tutulacak olanlar etimesgutta gree beyaz eşya servisi ne alınmak sureti ile en kısa zamanda tamir edilerek mağduriyete neden olmadan iade edilir.
  Ankarada gree servisleri dendiğinde ilk sıralarda yer alan firmamız Etimesgutta gree klima servisi,Etimesgutta gree kombi servisi olarakta gree Ankara servisleri arasında haklı bir gururu barındırmaktadır.
  Ankara Etimesgut gree servisi olarak konusunda uzman ve tam yetkili gree Etimesgut servis elemanlarımızca şikayetlerinizin anında giderilmesi için var gücümüzle çalışmaktayız.

  Etimesgut, Etimesgut,Etimesgut gree , gree Etimesgut ,Etimesgut gree servisi,gree Etimesgut servisi,gree servisi Etimesgut ,
  Etimesgutta gree ,Etimesgut gree servisi, gree servisi Etimesgut ,servis,servisi,bakım,bakımı,tamiri,tamir,
  onarım,onarımı,klima,kombi,beyazeşya,çamaşır makinası,bulaşık makinası,buzdolabı,

  Tümünü göster
  Ankara Bölge Servis
  Becerikli Sok.no:17 Kızılay (Çankaya / Ankara / Türkiye)
  090-312-2291041 / 090- -
  e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir