1.yıl

  Etimesgut gorenje servisi 229 10 41 - 229 10 42

  • İlan Sahibi : Çağatay Deniz
  • Ülke / Şehir / İlçe : Türkiye / Ankara / Çankaya
  • İlan Türü : Firma İlanları
  • İlan Eklenme Tarihi : 20 Ocak 2018 Cumartesi
  • İlan Bitiş Tarihi : 13 Haziran 2014 Cuma
  • Bulunduğu Sektör : Beyaz Eşya

  Etimesgut gorenje servisi 229 10 41 - 229 10 42 İlan Açıklaması

  229 10 41 – 229 10 42
  Etimesgut gorenje servisi,etimesgutta gorenje servisi,gorenje etimesgut servisi,gorenje servisi etimesgut,ankara etimesgutta gorenje servisi,etimesgutta gorenje beyaz eşya servisi,etimesgutta gorenje klima servisi,etimesgutta gorenje kombi servisi,ankarada gorenje servisleri,gorenje ankara servisleri
  Etimesgut gorenje servisi firmamızca gorenje ürünlerinizin servis,bakım ve onarımları etimesgutta gorenje servisi mizce 1 yıl garantili olarak gerçekleştirilmektedir.
  Gorenje Etimesgut servisinde ödemelerinizi nakit olarak yapabileceğiniz gibi,kapınızda kredi kartı ile de yapabilmektesiniz.
  Gorenje servisi Etimesgut olarak mevcut bütün araçlarımız seyyar atölye konumunda olup arızalı olan gorenje ürünleri için ihtiyaç duyulacak bütün gorenje yedek parçaları mevcuttur.
  Etimesgutta gorenje servisimizce gorenje ürünlerinizin arızlarının % 97lik bir bölümü mahalinde giderilir.Onarımı uzun ve gürültülü olanlar ile teste tabi tutulacak olanlar etimesgutta gorenje beyaz eşya servisi ne alınmak sureti ile en kısa zamanda tamir edilerek mağduriyete neden olmadan iade edilir.
  Ankarada gorenje servisleri dendiğinde ilk sıralarda yer alan firmamız Etimesgutta gorenje klima servisi,Etimesgutta gorenje kombi servisi olarakta gorenje Ankara servisleri arasında haklı bir gururu barındırmaktadır.
  Ankara Etimesgut gorenje servisi olarak konusunda uzman ve tam yetkili gorenje Etimesgut servis elemanlarımızca şikayetlerinizin anında giderilmesi için var gücümüzle çalışmaktayız.

  Etimesgut, Etimesgut,Etimesgut gorenje , gorenje Etimesgut ,Etimesgut gorenje servisi,gorenje Etimesgut servisi,gorenje servisi Etimesgut ,
  Etimesgutta gorenje ,Etimesgut gorenje servisi, gorenje servisi Etimesgut ,servis,servisi,bakım,bakımı,tamiri,tamir,
  onarım,onarımı,klima,kombi,beyazeşya,çamaşır makinası,bulaşık makinası,buzdolabı,

  Tümünü göster
  Ankara Bölge Servis
  Becerikli Sok.no:17 Kızılay (Çankaya / Ankara / Türkiye)
  090-312-2291041 / 090- -
  e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir