1.yıl

  Etimesgut generalelectric servisi 229 10 41 - 229 10 42

  • İlan Sahibi : Çağatay Deniz
  • Ülke / Şehir / İlçe : Türkiye / Ankara / Çankaya
  • İlan Türü : Firma İlanları
  • İlan Eklenme Tarihi : 20 Ocak 2018 Cumartesi
  • İlan Bitiş Tarihi : 13 Haziran 2014 Cuma
  • Bulunduğu Sektör : Beyaz Eşya

  Etimesgut generalelectric servisi 229 10 41 - 229 10 42 İlan Açıklaması

  229 10 41 – 229 10 42
  Etimesgut generalelectric servisi,etimesgutta generalelectric servisi,generalelectric etimesgut servisi,generalelectric servisi etimesgut,ankara etimesgutta generalelectric servisi,etimesgutta generalelectric beyaz eşya servisi,etimesgutta generalelectric klima servisi,etimesgutta generalelectric kombi servisi,ankarada generalelectric servisleri,generalelectric ankara servisleri
  Etimesgut generalelectric servisi firmamızca generalelectric ürünlerinizin servis,bakım ve onarımları etimesgutta generalelectric servisi mizce 1 yıl garantili olarak gerçekleştirilmektedir.
  Generalelectric Etimesgut servisinde ödemelerinizi nakit olarak yapabileceğiniz gibi,kapınızda kredi kartı ile de yapabilmektesiniz.
  Generalelectric servisi Etimesgut olarak mevcut bütün araçlarımız seyyar atölye konumunda olup arızalı olan generalelectric ürünleri için ihtiyaç duyulacak bütün generalelectric yedek parçaları mevcuttur.
  Etimesgutta generalelectric servisimizce generalelectric ürünlerinizin arızlarının % 97lik bir bölümü mahalinde giderilir.Onarımı uzun ve gürültülü olanlar ile teste tabi tutulacak olanlar etimesgutta generalelectric beyaz eşya servisi ne alınmak sureti ile en kısa zamanda tamir edilerek mağduriyete neden olmadan iade edilir.
  Ankarada generalelectric servisleri dendiğinde ilk sıralarda yer alan firmamız Etimesgutta generalelectric klima servisi,Etimesgutta generalelectric kombi servisi olarakta generalelectric Ankara servisleri arasında haklı bir gururu barındırmaktadır.
  Ankara Etimesgut generalelectric servisi olarak konusunda uzman ve tam yetkili generalelectric Etimesgut servis elemanlarımızca şikayetlerinizin anında giderilmesi için var gücümüzle çalışmaktayız.

  Etimesgut, Etimesgut,Etimesgut generalelectric , generalelectric Etimesgut ,Etimesgut generalelectric servisi,generalelectric Etimesgut servisi,generalelectric servisi Etimesgut ,
  Etimesgutta generalelectric ,Etimesgut generalelectric

  Tümünü göster
  Ankara Bölge Servis
  Becerikli Sok.no:17 Kızılay (Çankaya / Ankara / Türkiye)
  090-312-2291041 / 090- -
  e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir