1.yıl

  Etimesgut fujitsu servisi 229 10 41 - 229 10 42

  • İlan Sahibi : Çağatay Deniz
  • Ülke / Şehir / İlçe : Türkiye / Ankara / Çankaya
  • İlan Türü : Firma İlanları
  • İlan Eklenme Tarihi : 20 Ocak 2018 Cumartesi
  • İlan Bitiş Tarihi : 13 Haziran 2014 Cuma
  • Bulunduğu Sektör : Beyaz Eşya

  Etimesgut fujitsu servisi 229 10 41 - 229 10 42 İlan Açıklaması

  229 10 41 – 229 10 42
  Etimesgut fujitsu servisi,etimesgutta fujitsu servisi,fujitsu etimesgut servisi,fujitsu servisi etimesgut,ankara etimesgutta fujitsu servisi,etimesgutta fujitsu beyaz eşya servisi,etimesgutta fujitsu klima servisi,etimesgutta fujitsu kombi servisi,ankarada fujitsu servisleri,fujitsu ankara servisleri
  Etimesgut fujitsu servisi firmamızca fujitsu ürünlerinizin servis,bakım ve onarımları etimesgutta fujitsu servisi mizce 1 yıl garantili olarak gerçekleştirilmektedir.
  Fujitsu Etimesgut servisinde ödemelerinizi nakit olarak yapabileceğiniz gibi,kapınızda kredi kartı ile de yapabilmektesiniz.
  Fujitsu servisi Etimesgut olarak mevcut bütün araçlarımız seyyar atölye konumunda olup arızalı olan fujitsu ürünleri için ihtiyaç duyulacak bütün fujitsu yedek parçaları mevcuttur.
  Etimesgutta fujitsu servisimizce fujitsu ürünlerinizin arızlarının % 97lik bir bölümü mahalinde giderilir.Onarımı uzun ve gürültülü olanlar ile teste tabi tutulacak olanlar etimesgutta fujitsu beyaz eşya servisi ne alınmak sureti ile en kısa zamanda tamir edilerek mağduriyete neden olmadan iade edilir.
  Ankarada fujitsu servisleri dendiğinde ilk sıralarda yer alan firmamız Etimesgutta fujitsu klima servisi,Etimesgutta fujitsu kombi servisi olarakta fujitsu Ankara servisleri arasında haklı bir gururu barındırmaktadır.
  Ankara Etimesgut fujitsu servisi olarak konusunda uzman ve tam yetkili fujitsu Etimesgut servis elemanlarımızca şikayetlerinizin anında giderilmesi için var gücümüzle çalışmaktayız.

  Etimesgut, Etimesgut,Etimesgut fujitsu , fujitsu Etimesgut ,Etimesgut fujitsu servisi,fujitsu Etimesgut servisi,fujitsu servisi Etimesgut ,
  Etimesgutta fujitsu ,Etimesgut fujitsu servisi, fujitsu servisi Etimesgut ,servis,servisi,bakım,bakımı,tamiri,tamir,
  onarım,onarımı,klima,kombi,beyazeşya,çamaşır makinası,bulaşık makinası,buzdolabı,

  Tümünü göster
  Ankara Bölge Servis
  Becerikli Sok.no:17 Kızılay (Çankaya / Ankara / Türkiye)
  090-312-2291041 / 090- -
  e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir