1.yıl

  Etimesgut frigidaire servisi 229 10 41 - 229 10 42

  • İlan Sahibi : Çağatay Deniz
  • Ülke / Şehir / İlçe : Türkiye / Ankara / Çankaya
  • İlan Türü : Firma İlanları
  • İlan Eklenme Tarihi : 20 Ocak 2018 Cumartesi
  • İlan Bitiş Tarihi : 13 Haziran 2014 Cuma
  • Bulunduğu Sektör : Beyaz Eşya

  Etimesgut frigidaire servisi 229 10 41 - 229 10 42 İlan Açıklaması

  229 10 41 – 229 10 42
  Etimesgut frigidaire servisi,etimesgutta frigidaire servisi,frigidaire etimesgut servisi,frigidaire servisi etimesgut,ankara etimesgutta frigidaire servisi,etimesgutta frigidaire beyaz eşya servisi,etimesgutta frigidaire klima servisi,etimesgutta frigidaire kombi servisi,ankarada frigidaire servisleri,frigidaire ankara servisleri
  Etimesgut frigidaire servisi firmamızca frigidaire ürünlerinizin servis,bakım ve onarımları etimesgutta frigidaire servisi mizce 1 yıl garantili olarak gerçekleştirilmektedir.
  Frigidaire Etimesgut servisinde ödemelerinizi nakit olarak yapabileceğiniz gibi,kapınızda kredi kartı ile de yapabilmektesiniz.
  Frigidaire servisi Etimesgut olarak mevcut bütün araçlarımız seyyar atölye konumunda olup arızalı olan frigidaire ürünleri için ihtiyaç duyulacak bütün frigidaire yedek parçaları mevcuttur.
  Etimesgutta frigidaire servisimizce frigidaire ürünlerinizin arızlarının % 97lik bir bölümü mahalinde giderilir.Onarımı uzun ve gürültülü olanlar ile teste tabi tutulacak olanlar etimesgutta frigidaire beyaz eşya servisi ne alınmak sureti ile en kısa zamanda tamir edilerek mağduriyete neden olmadan iade edilir.
  Ankarada frigidaire servisleri dendiğinde ilk sıralarda yer alan firmamız Etimesgutta frigidaire klima servisi,Etimesgutta frigidaire kombi servisi olarakta frigidaire Ankara servisleri arasında haklı bir gururu barındırmaktadır.
  Ankara Etimesgut frigidaire servisi olarak konusunda uzman ve tam yetkili frigidaire Etimesgut servis elemanlarımızca şikayetlerinizin anında giderilmesi için var gücümüzle çalışmaktayız.
  Etimesgut, Etimesgut, Etimesgut frigidaire ,frigidaire Etimesgut ,Etimesgut frigidaire servisi,frigidaire Etimesgut servisi,frigidaire servisi Etimesgut ,Etimesgutta frigidaire ,Etimesgut frigidaire servisi, frigidaire servisi Etimesgut ,servis,servisi,bakım,bakımı,tamiri,tamir,
  onarım,onarımı,klima,kombi,beyazeşya,

  Tümünü göster
  Ankara Bölge Servis
  Becerikli Sok.no:17 Kızılay (Çankaya / Ankara / Türkiye)
  090-312-2291041 / 090- -
  e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir