1.yıl

  Etimesgut franke servisi 229 10 41 - 229 10 42

  • İlan Sahibi : Çağatay Deniz
  • Ülke / Şehir / İlçe : Türkiye / Ankara / Çankaya
  • İlan Türü : Firma İlanları
  • İlan Eklenme Tarihi : 20 Ocak 2018 Cumartesi
  • İlan Bitiş Tarihi : 13 Haziran 2014 Cuma
  • Bulunduğu Sektör : Beyaz Eşya

  Etimesgut franke servisi 229 10 41 - 229 10 42 İlan Açıklaması

  229 10 41 – 229 10 42
  Etimesgut franke servisi,etimesgutta franke servisi,franke etimesgut servisi,franke servisi etimesgut,ankara etimesgutta franke servisi,etimesgutta franke beyaz eşya servisi,etimesgutta franke klima servisi,etimesgutta franke kombi servisi,ankarada franke servisleri,franke ankara servisleri
  Etimesgut franke servisi firmamızca franke ürünlerinizin servis,bakım ve onarımları etimesgutta franke servisi mizce 1 yıl garantili olarak gerçekleştirilmektedir.
  Franke Etimesgut servisinde ödemelerinizi nakit olarak yapabileceğiniz gibi,kapınızda kredi kartı ile de yapabilmektesiniz.
  Franke servisi Etimesgut olarak mevcut bütün araçlarımız seyyar atölye konumunda olup arızalı olan franke ürünleri için ihtiyaç duyulacak bütün franke yedek parçaları mevcuttur.
  Etimesgutta franke servisimizce franke ürünlerinizin arızlarının % 97lik bir bölümü mahalinde giderilir.Onarımı uzun ve gürültülü olanlar ile teste tabi tutulacak olanlar etimesgutta franke beyaz eşya servisi ne alınmak sureti ile en kısa zamanda tamir edilerek mağduriyete neden olmadan iade edilir.
  Ankarada franke servisleri dendiğinde ilk sıralarda yer alan firmamız Etimesgutta franke klima servisi,Etimesgutta franke kombi servisi olarakta franke Ankara servisleri arasında haklı bir gururu barındırmaktadır.
  Ankara Etimesgut franke servisi olarak konusunda uzman ve tam yetkili franke Etimesgut servis elemanlarımızca şikayetlerinizin anında giderilmesi için var gücümüzle çalışmaktayız.

  Etimesgut, Etimesgut,Etimesgut franke , franke Etimesgut ,Etimesgut franke servisi,franke Etimesgut servisi,franke servisi Etimesgut ,
  Etimesgutta franke ,Etimesgut franke servisi, frankeservisi Etimesgut ,servis,servisi,bakım,bakımı,tamiri,tamir,
  onarım,onarımı,klima,kombi,beyazeşya,çamaşır makinası,bulaşık makinası,buzdolabı,

  Tümünü göster
  Ankara Bölge Servis
  Becerikli Sok.no:17 Kızılay (Çankaya / Ankara / Türkiye)
  090-312-2291041 / 090- -
  e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir