1.yıl

  Etimesgut ferroli servisi 229 10 41 - 229 10 42

  • İlan Sahibi : Çağatay Deniz
  • Ülke / Şehir / İlçe : Türkiye / Ankara / Çankaya
  • İlan Türü : Firma İlanları
  • İlan Eklenme Tarihi : 20 Ocak 2018 Cumartesi
  • İlan Bitiş Tarihi : 13 Haziran 2014 Cuma
  • Bulunduğu Sektör : Beyaz Eşya

  Etimesgut ferroli servisi 229 10 41 - 229 10 42 İlan Açıklaması

  229 10 41 – 229 10 42
  Etimesgut ferroli servisi,etimesgutta ferroli servisi,ferroli etimesgut servisi,ferroli servisi etimesgut,ankara etimesgutta ferroli servisi,etimesgutta ferroli beyaz eşya servisi,etimesgutta ferroli klima servisi,etimesgutta ferroli kombi servisi,ankarada ferroli servisleri,ferroli ankara servisleri
  Etimesgut ferroli servisi firmamızca ferroli ürünlerinizin servis,bakım ve onarımları etimesgutta ferroli servisi mizce 1 yıl garantili olarak gerçekleştirilmektedir.
  Ferroli Etimesgut servisinde ödemelerinizi nakit olarak yapabileceğiniz gibi,kapınızda kredi kartı ile de yapabilmektesiniz.
  Ferroli servisi Etimesgut olarak mevcut bütün araçlarımız seyyar atölye konumunda olup arızalı olan ferroli ürünleri için ihtiyaç duyulacak bütün ferroli yedek parçaları mevcuttur.
  Etimesgutta ferroli servisimizce ferroli ürünlerinizin arızlarının % 97lik bir bölümü mahalinde giderilir.Onarımı uzun ve gürültülü olanlar ile teste tabi tutulacak olanlar etimesgutta ferroli beyaz eşya servisi ne alınmak sureti ile en kısa zamanda tamir edilerek mağduriyete neden olmadan iade edilir.
  Ankarada ferroli servisleri dendiğinde ilk sıralarda yer alan firmamız Etimesgutta ferroli klima servisi,Etimesgutta ferroli kombi servisi olarakta ferroli Ankara servisleri arasında haklı bir gururu barındırmaktadır.
  Ankara Etimesgut ferroli servisi olarak konusunda uzman ve tam yetkili ferroli Etimesgut servis elemanlarımızca şikayetlerinizin anında giderilmesi için var gücümüzle çalışmaktayız.

  Etimesgut, Etimesgut,Etimesgut ferroli , ferroli Etimesgut ,Etimesgut ferroli servisi,ferroli Etimesgut servisi,ferroli servisi Etimesgut ,
  Etimesgutta ferroli ,Etimesgut ferroli servisi, ferroli servisi Etimesgut ,servis,servisi,bakım,bakımı,tamiri,tamir,
  onarım,onarımı,klima,kombi,beyazeşya,çamaşır makinası,bulaşık makinası,buzdolabı,

  Tümünü göster
  Ankara Bölge Servis
  Becerikli Sok.no:17 Kızılay (Çankaya / Ankara / Türkiye)
  090-312-2291041 / 090- -
  e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir