1.yıl

  Etimesgut fagor servisi 229 10 41 - 229 10 42

  • İlan Sahibi : Çağatay Deniz
  • Ülke / Şehir / İlçe : Türkiye / Ankara / Çankaya
  • İlan Türü : Firma İlanları
  • İlan Eklenme Tarihi : 1 Mayıs 2015 Cuma
  • İlan Bitiş Tarihi : 13 Haziran 2014 Cuma
  • Bulunduğu Sektör : Beyaz Eşya

  Etimesgut fagor servisi 229 10 41 - 229 10 42 İlan Açıklaması

  229 10 41 – 229 10 42
  Etimesgut fagor servisi,etimesgutta fagor servisi,fagor etimesgut servisi,fagor servisi etimesgut,ankara etimesgutta fagor servisi,etimesgutta fagor beyaz eşya servisi,etimesgutta fagor klima servisi,etimesgutta fagor kombi servisi,ankarada fagor servisleri,fagor ankara servisleri
  Etimesgut fagor servisi firmamızca fagor ürünlerinizin servis,bakım ve onarımları etimesgutta fagor servisi mizce 1 yıl garantili olarak gerçekleştirilmektedir.
  Fagor Etimesgut servisinde ödemelerinizi nakit olarak yapabileceğiniz gibi,kapınızda kredi kartı ile de yapabilmektesiniz.
  Fagor servisi Etimesgut olarak mevcut bütün araçlarımız seyyar atölye konumunda olup arızalı olan fagor ürünleri için ihtiyaç duyulacak bütün fagor yedek parçaları mevcuttur.
  Etimesgutta fagor servisimizce fagor ürünlerinizin arızlarının % 97lik bir bölümü mahalinde giderilir.Onarımı uzun ve gürültülü olanlar ile teste tabi tutulacak olanlar etimesgutta fagor beyaz eşya servisi ne alınmak sureti ile en kısa zamanda tamir edilerek mağduriyete neden olmadan iade edilir.
  Ankarada fagor servisleri dendiğinde ilk sıralarda yer alan firmamız Etimesgutta fagor klima servisi,Etimesgutta fagor kombi servisi olarakta fagor Ankara servisleri arasında haklı bir gururu barındırmaktadır.
  Ankara Etimesgut fagor servisi olarak konusunda uzman ve tam yetkili fagor Etimesgut servis elemanlarımızca şikayetlerinizin anında giderilmesi için var gücümüzle çalışmaktayız.

  Etimesgut, Etimesgut,Etimesgut fagor , fagor Etimesgut ,Etimesgut fagor servisi,fagor Etimesgut servisi,fagor servisi Etimesgut ,
  Etimesgutta fagor ,Etimesgut fagor servisi, fagor servisi Etimesgut ,servis,servisi,bakım,bakımı,tamiri,tamir,
  onarım,onarımı,klima,kombi,beyazeşya,çamaşır makinası,bulaşık makinası,buzdolabı,

  Tümünü göster
  Ankara Bölge Servis
  Becerikli Sok.no:17 Kızılay (Çankaya / Ankara / Türkiye)
  090-312-2291041 / 090- -
  e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir