1.yıl

  Etimesgut electrolux servisi 229 10 41 - 229 10 42

  • İlan Sahibi : Çağatay Deniz
  • Ülke / Şehir / İlçe : Türkiye / Ankara / Çankaya
  • İlan Türü : Firma İlanları
  • İlan Eklenme Tarihi : 20 Ocak 2018 Cumartesi
  • İlan Bitiş Tarihi : 13 Haziran 2014 Cuma
  • Bulunduğu Sektör : Beyaz Eşya

  Etimesgut electrolux servisi 229 10 41 - 229 10 42 İlan Açıklaması

  229 10 41 – 229 10 42
  Etimesgut electrolux servisi,etimesgutta electrolux servisi,electrolux etimesgut servisi,electrolux servisi etimesgut,ankara etimesgutta electrolux servisi,etimesgutta electrolux beyaz eşya servisi,etimesgutta electrolux klima servisi,etimesgutta electrolux kombi servisi,ankarada electrolux servisleri,electrolux ankara servisleri
  Etimesgut electrolux servisi firmamızca electrolux ürünlerinizin servis,bakım ve onarımları etimesgutta electrolux servisi mizce 1 yıl garantili olarak gerçekleştirilmektedir.
  Electrolux Etimesgut servisinde ödemelerinizi nakit olarak yapabileceğiniz gibi,kapınızda kredi kartı ile de yapabilmektesiniz.
  Electrolux servisi Etimesgut olarak mevcut bütün araçlarımız seyyar atölye konumunda olup arızalı olan electrolux ürünleri için ihtiyaç duyulacak bütün electrolux yedek parçaları mevcuttur.
  Etimesgutta electrolux servisimizce electrolux ürünlerinizin arızlarının % 97lik bir bölümü mahalinde giderilir.Onarımı uzun ve gürültülü olanlar ile teste tabi tutulacak olanlar etimesgutta electrolux beyaz eşya servisi ne alınmak sureti ile en kısa zamanda tamir edilerek mağduriyete neden olmadan iade edilir.
  Ankarada electrolux servisleri dendiğinde ilk sıralarda yer alan firmamız Etimesgutta electrolux klima servisi,Etimesgutta electrolux kombi servisi olarakta electrolux Ankara servisleri arasında haklı bir gururu barındırmaktadır.
  Ankara Etimesgut electrolux servisi olarak konusunda uzman ve tam yetkili electrolux Etimesgut servis elemanlarımızca şikayetlerinizin anında giderilmesi için var gücümüzle çalışmaktayız.
  Etimesgut, Etimesgut, Etimesgut electrolux ,electrolux Etimesgut ,Etimesgut electrolux servisi,electrolux Etimesgut servisi,electrolux servisi Etimesgut ,
  Etimesgutta electrolux ,Etimesgut electrolux servisi, electrolux servisi Etimesgut ,servis,servisi,bakım,bakımı,tamiri,tamir,
  onarım,onarımı,klima,kombi,beyazeşya,klima, kombi

  Tümünü göster
  Ankara Bölge Servis
  Becerikli Sok.no:17 Kızılay (Çankaya / Ankara / Türkiye)
  090-312-2291041 / 090- -
  e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir