1.yıl

  Etimesgut electra servisi 229 10 41 - 229 10 42

  • İlan Sahibi : Çağatay Deniz
  • Ülke / Şehir / İlçe : Türkiye / Ankara / Çankaya
  • İlan Türü : Firma İlanları
  • İlan Eklenme Tarihi : 20 Ocak 2018 Cumartesi
  • İlan Bitiş Tarihi : 13 Haziran 2014 Cuma
  • Bulunduğu Sektör : Beyaz Eşya

  Etimesgut electra servisi 229 10 41 - 229 10 42 İlan Açıklaması

  229 10 41 – 229 10 42
  Etimesgut electra servisi,etimesgutta electra servisi,electra etimesgut servisi,electra servisi etimesgut,ankara etimesgutta electra servisi,etimesgutta electra beyaz eşya servisi,etimesgutta electra klima servisi,etimesgutta electra kombi servisi,ankarada electra servisleri,electra ankara servisleri
  Etimesgut electra servisi firmamızca electra ürünlerinizin servis,bakım ve onarımları etimesgutta electra servisi mizce 1 yıl garantili olarak gerçekleştirilmektedir.
  Electra Etimesgut servisinde ödemelerinizi nakit olarak yapabileceğiniz gibi,kapınızda kredi kartı ile de yapabilmektesiniz.
  Electra servisi Etimesgut olarak mevcut bütün araçlarımız seyyar atölye konumunda olup arızalı olan electra ürünleri için ihtiyaç duyulacak bütün electra yedek parçaları mevcuttur.
  Etimesgutta electra servisimizce electra ürünlerinizin arızlarının % 97lik bir bölümü mahalinde giderilir.Onarımı uzun ve gürültülü olanlar ile teste tabi tutulacak olanlar etimesgutta electra beyaz eşya servisi ne alınmak sureti ile en kısa zamanda tamir edilerek mağduriyete neden olmadan iade edilir.
  Ankarada electra servisleri dendiğinde ilk sıralarda yer alan firmamız Etimesgutta electra klima servisi,Etimesgutta electra kombi servisi olarakta electra Ankara servisleri arasında haklı bir gururu barındırmaktadır.
  Ankara Etimesgut electra servisi olarak konusunda uzman ve tam yetkili electra Etimesgut servis elemanlarımızca şikayetlerinizin anında giderilmesi için var gücümüzle çalışmaktayız.

  Etimesgut, Etimesgut,Etimesgut electra , electra Etimesgut ,Etimesgut electra servisi,electra Etimesgut servisi,electra servisi Etimesgut ,
  Etimesgutta electra ,Etimesgut electra servisi, electra servisi Etimesgut ,servis,servisi,bakım,bakımı,tamiri,tamir,
  onarım,onarımı,klima,kombi,beyazeşya,çamaşır makinası,bulaşık makinası,buzdolabı,

  Tümünü göster
  Ankara Bölge Servis
  Becerikli Sok.no:17 Kızılay (Çankaya / Ankara / Türkiye)
  090-312-2291041 / 090- -
  e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir