1.yıl

  Etimesgut eca servisi 229 10 41 - 229 10 42

  • İlan Sahibi : Çağatay Deniz
  • Ülke / Şehir / İlçe : Türkiye / Ankara / Çankaya
  • İlan Türü : Firma İlanları
  • İlan Eklenme Tarihi : 20 Ocak 2018 Cumartesi
  • İlan Bitiş Tarihi : 13 Haziran 2014 Cuma
  • Bulunduğu Sektör : Beyaz Eşya

  Etimesgut eca servisi 229 10 41 - 229 10 42 İlan Açıklaması

  229 10 41 – 229 10 42
  Etimesgut eca servisi,etimesgutta eca servisi,eca etimesgut servisi,eca servisi etimesgut,ankara etimesgutta eca servisi,etimesgutta eca beyaz eşya servisi,etimesgutta eca klima servisi,etimesgutta eca kombi servisi,ankarada eca servisleri,eca ankara servisleri
  Etimesgut eca servisi firmamızca eca ürünlerinizin servis,bakım ve onarımları etimesgutta eca servisi mizce 1 yıl garantili olarak gerçekleştirilmektedir.
  Eca Etimesgut servisinde ödemelerinizi nakit olarak yapabileceğiniz gibi,kapınızda kredi kartı ile de yapabilmektesiniz.
  Eca servisi Etimesgut olarak mevcut bütün araçlarımız seyyar atölye konumunda olup arızalı olan eca ürünleri için ihtiyaç duyulacak bütün eca yedek parçaları mevcuttur.
  Etimesgutta eca servisimizce eca ürünlerinizin arızlarının % 97lik bir bölümü mahalinde giderilir.Onarımı uzun ve gürültülü olanlar ile teste tabi tutulacak olanlar etimesgutta eca beyaz eşya servisi ne alınmak sureti ile en kısa zamanda tamir edilerek mağduriyete neden olmadan iade edilir.
  Ankarada eca servisleri dendiğinde ilk sıralarda yer alan firmamız Etimesgutta eca klima servisi,Etimesgutta eca kombi servisi olarakta eca Ankara servisleri arasında haklı bir gururu barındırmaktadır.
  Ankara Etimesgut eca servisi olarak konusunda uzman ve tam yetkili eca Etimesgut servis elemanlarımızca şikayetlerinizin anında giderilmesi için var gücümüzle çalışmaktayız.

  Etimesgut, Etimesgut, Etimesgut eca ,eca Etimesgut ,Etimesgut eca servisi,eca Etimesgut servisi,eca servisi Etimesgut ,
  Etimesgutta eca ,Etimesgut eca servisi, eca servisi Etimesgut ,servis,servisi,bakım,bakımı,tamiri,tamir,
  onarım,onarımı,klima,kombi,beyazeşya,çamaşır makinası,bulaşık makinası,buzdolabı,

  Tümünü göster
  Ankara Bölge Servis
  Becerikli Sok.no:17 Kızılay (Çankaya / Ankara / Türkiye)
  090-312-2291041 / 090- -
  e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir