1.yıl

  Etimesgut diamond servisi 229 10 41 - 229 10 42

  • İlan Sahibi : Çağatay Deniz
  • Ülke / Şehir / İlçe : Türkiye / Ankara / Çankaya
  • İlan Türü : Firma İlanları
  • İlan Eklenme Tarihi : 20 Ocak 2018 Cumartesi
  • İlan Bitiş Tarihi : 13 Haziran 2014 Cuma
  • Bulunduğu Sektör : Beyaz Eşya

  Etimesgut diamond servisi 229 10 41 - 229 10 42 İlan Açıklaması

  229 10 41 – 229 10 42
  Etimesgut diamond servisi,etimesgutta diamond servisi,diamond etimesgut servisi,diamond servisi etimesgut,ankara etimesgutta diamond servisi,etimesgutta diamond beyaz eşya servisi,etimesgutta diamond klima servisi,etimesgutta diamond kombi servisi,ankarada diamond servisleri,diamond ankara servisleri
  Etimesgut diamond servisi firmamızca diamond ürünlerinizin servis,bakım ve onarımları etimesgutta diamond servisi mizce 1 yıl garantili olarak gerçekleştirilmektedir.
  Diamond Etimesgut servisinde ödemelerinizi nakit olarak yapabileceğiniz gibi,kapınızda kredi kartı ile de yapabilmektesiniz.
  Diamond servisi Etimesgut olarak mevcut bütün araçlarımız seyyar atölye konumunda olup arızalı olan diamond ürünleri için ihtiyaç duyulacak bütün diamond yedek parçaları mevcuttur.
  Etimesgutta diamond servisimizce diamond ürünlerinizin arızlarının % 97lik bir bölümü mahalinde giderilir.Onarımı uzun ve gürültülü olanlar ile teste tabi tutulacak olanlar etimesgutta diamond beyaz eşya servisi ne alınmak sureti ile en kısa zamanda tamir edilerek mağduriyete neden olmadan iade edilir.
  Ankarada diamond servisleri dendiğinde ilk sıralarda yer alan firmamız Etimesgutta diamond klima servisi,Etimesgutta diamond kombi servisi olarakta diamond Ankara servisleri arasında haklı bir gururu barındırmaktadır.
  Ankara Etimesgut diamond servisi olarak konusunda uzman ve tam yetkili diamond Etimesgut servis elemanlarımızca şikayetlerinizin anında giderilmesi için var gücümüzle çalışmaktayız.

  Etimesgut, Etimesgut,Etimesgut diamond , diamond Etimesgut ,Etimesgut diamond servisi,diamond Etimesgut servisi,diamond servisi Etimesgut ,
  Etimesgutta diamond ,Etimesgut diamond servisi, diamond servisi Etimesgut ,servis,servisi,bakım,bakımı,tamiri,tamir,
  onarım,onarımı,klima,kombi,beyazeşya,çamaşır makinası,bulaşık makinası,buzdolabı,

  Tümünü göster
  Ankara Bölge Servis
  Becerikli Sok.no:17 Kızılay (Çankaya / Ankara / Türkiye)
  090-312-2291041 / 090- -
  e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir