1.yıl

  Etimesgut denki servisi 229 10 41 - 229 10 42

  • İlan Sahibi : Çağatay Deniz
  • Ülke / Şehir / İlçe : Türkiye / Ankara / Çankaya
  • İlan Türü : Firma İlanları
  • İlan Eklenme Tarihi : 20 Ocak 2018 Cumartesi
  • İlan Bitiş Tarihi : 13 Haziran 2014 Cuma
  • Bulunduğu Sektör : Beyaz Eşya

  Etimesgut denki servisi 229 10 41 - 229 10 42 İlan Açıklaması

  229 10 41 – 229 10 42
  Etimesgut denki servisi,etimesgutta denki servisi,denki etimesgut servisi,denki servisi etimesgut,ankara etimesgutta denki servisi,etimesgutta denki beyaz eşya servisi,etimesgutta denki klima servisi,etimesgutta denki kombi servisi,ankarada denki servisleri,denki ankara servisleri
  Etimesgut denki servisi firmamızca denki ürünlerinizin servis,bakım ve onarımları etimesgutta denki servisi mizce 1 yıl garantili olarak gerçekleştirilmektedir.
  Denki Etimesgut servisinde ödemelerinizi nakit olarak yapabileceğiniz gibi,kapınızda kredi kartı ile de yapabilmektesiniz.
  Denki servisi Etimesgut olarak mevcut bütün araçlarımız seyyar atölye konumunda olup arızalı olan denki ürünleri için ihtiyaç duyulacak bütün denki yedek parçaları mevcuttur.
  Etimesgutta denki servisimizce denki ürünlerinizin arızlarının % 97lik bir bölümü mahalinde giderilir.Onarımı uzun ve gürültülü olanlar ile teste tabi tutulacak olanlar etimesgutta denki beyaz eşya servisi ne alınmak sureti ile en kısa zamanda tamir edilerek mağduriyete neden olmadan iade edilir.
  Ankarada denki servisleri dendiğinde ilk sıralarda yer alan firmamız Etimesgutta denki klima servisi,Etimesgutta denki kombi servisi olarakta denki Ankara servisleri arasında haklı bir gururu barındırmaktadır.
  Ankara Etimesgut denki servisi olarak konusunda uzman ve tam yetkili denki Etimesgut servis elemanlarımızca şikayetlerinizin anında giderilmesi için var gücümüzle çalışmaktayız.

  Etimesgut, Etimesgut,Etimesgut denki , denki Etimesgut ,Etimesgut denki servisi,denki Etimesgut servisi,denki servisi Etimesgut ,
  Etimesgutta denki ,Etimesgut denki servisi, denki servisi Etimesgut ,servis,servisi,bakım,bakımı,tamiri,tamir,
  onarım,onarımı,klima,kombi,beyazeşya,çamaşır makinası,bulaşık makinası,buzdolabı,

  Tümünü göster
  Ankara Bölge Servis
  Becerikli Sok.no:17 Kızılay (Çankaya / Ankara / Türkiye)
  090-312-2291041 / 090- -
  e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir