1.yıl

  Etimesgut demirdöküm servisi 229 10 41 - 229 10 42

  • İlan Sahibi : Çağatay Deniz
  • Ülke / Şehir / İlçe : Türkiye / Ankara / Çankaya
  • İlan Türü : Firma İlanları
  • İlan Eklenme Tarihi : 20 Ocak 2018 Cumartesi
  • İlan Bitiş Tarihi : 13 Haziran 2014 Cuma
  • Bulunduğu Sektör : Beyaz Eşya

  Etimesgut demirdöküm servisi 229 10 41 - 229 10 42 İlan Açıklaması

  229 10 41 – 229 10 42
  Etimesgut demirdöküm servisi,etimesgutta demirdöküm servisi,demirdöküm etimesgut servisi,demirdöküm servisi etimesgut,ankara etimesgutta demirdöküm servisi,etimesgutta demirdöküm beyaz eşya servisi,etimesgutta demirdöküm klima servisi,etimesgutta demirdöküm kombi servisi,ankarada demirdöküm servisleri,demirdöküm ankara servisleri
  Etimesgut demirdöküm servisi firmamızca demirdöküm ürünlerinizin servis,bakım ve onarımları etimesgutta demirdöküm servisi mizce 1 yıl garantili olarak gerçekleştirilmektedir.
  Demirdöküm Etimesgut servisinde ödemelerinizi nakit olarak yapabileceğiniz gibi,kapınızda kredi kartı ile de yapabilmektesiniz.
  Demirdöküm servisi Etimesgut olarak mevcut bütün araçlarımız seyyar atölye konumunda olup arızalı olan demirdöküm ürünleri için ihtiyaç duyulacak bütün demirdöküm yedek parçaları mevcuttur.
  Etimesgutta demirdöküm servisimizce demirdöküm ürünlerinizin arızlarının % 97lik bir bölümü mahalinde giderilir.Onarımı uzun ve gürültülü olanlar ile teste tabi tutulacak olanlar etimesgutta demirdöküm beyaz eşya servisi ne alınmak sureti ile en kısa zamanda tamir edilerek mağduriyete neden olmadan iade edilir.
  Ankarada demirdöküm servisleri dendiğinde ilk sıralarda yer alan firmamız Etimesgutta demirdöküm klima servisi,Etimesgutta demirdöküm kombi servisi olarakta demirdöküm Ankara servisleri arasında haklı bir gururu barındırmaktadır.
  Ankara Etimesgut demirdöküm servisi olarak konusunda uzman ve tam yetkili demirdöküm Etimesgut servis elemanlarımızca şikayetlerinizin anında giderilmesi için var gücümüzle çalışmaktayız.

  Etimesgut, Etimesgut, Etimesgut demirdöküm ,demirdöküm Etimesgut ,Etimesgut demirdöküm servisi,demirdöküm Etimesgut servisi,demirdöküm servisi Etimesgut ,
  Etimesgutta demirdöküm ,Etimesgut demirdöküm servisi, demirdöküm servisi Etimesgut ,servis,servisi,bakım,bakımı,tamiri,tamir,
  onarım,onarımı,klima,kombi,beyazeşya,çamaşır makinası,bulaşık makinası,buzdolabı,

  Tümünü göster
  Ankara Bölge Servis
  Becerikli Sok.no:17 Kızılay (Çankaya / Ankara / Türkiye)
  090-312-2291041 / 090- -
  e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir