1.yıl

  Etimesgut daikin servisi 229 10 41 - 229 10 42

  • İlan Sahibi : Çağatay Deniz
  • Ülke / Şehir / İlçe : Türkiye / Ankara / Çankaya
  • İlan Türü : Firma İlanları
  • İlan Eklenme Tarihi : 20 Ocak 2018 Cumartesi
  • İlan Bitiş Tarihi : 13 Haziran 2014 Cuma
  • Bulunduğu Sektör : Beyaz Eşya

  Etimesgut daikin servisi 229 10 41 - 229 10 42 İlan Açıklaması

  229 10 41 – 229 10 42
  Etimesgut daikin servisi,etimesgutta daikin servisi,daikin etimesgut servisi,daikin servisi etimesgut,ankara etimesgutta daikin servisi,etimesgutta daikin beyaz eşya servisi,etimesgutta daikin klima servisi,etimesgutta daikin kombi servisi,ankarada daikin servisleri,daikin ankara servisleri
  Etimesgut daikin servisi firmamızca daikin ürünlerinizin servis,bakım ve onarımları etimesgutta daikin servisi mizce 1 yıl garantili olarak gerçekleştirilmektedir.
  Daikin Etimesgut servisinde ödemelerinizi nakit olarak yapabileceğiniz gibi,kapınızda kredi kartı ile de yapabilmektesiniz.
  Daikin servisi Etimesgut olarak mevcut bütün araçlarımız seyyar atölye konumunda olup arızalı olan daikin ürünleri için ihtiyaç duyulacak bütün daikin yedek parçaları mevcuttur.
  Etimesgutta daikin servisimizce daikin ürünlerinizin arızlarının % 97lik bir bölümü mahalinde giderilir.Onarımı uzun ve gürültülü olanlar ile teste tabi tutulacak olanlar etimesgutta daikin beyaz eşya servisi ne alınmak sureti ile en kısa zamanda tamir edilerek mağduriyete neden olmadan iade edilir.
  Ankarada daikin servisleri dendiğinde ilk sıralarda yer alan firmamız Etimesgutta daikin klima servisi,Etimesgutta daikin kombi servisi olarakta daikin Ankara servisleri arasında haklı bir gururu barındırmaktadır.
  Ankara Etimesgut daikin servisi olarak konusunda uzman ve tam yetkili daikin Etimesgut servis elemanlarımızca şikayetlerinizin anında giderilmesi için var gücümüzle çalışmaktayız.

  Etimesgut, Etimesgut,Etimesgut daikin , daikin Etimesgut ,Etimesgut daikin servisi,daikin Etimesgut servisi,daikin servisi Etimesgut ,
  Etimesgutta daikin ,Etimesgut daikin servisi, daikin servisi Etimesgut ,servis,servisi,bakım,bakımı,tamiri,tamir,
  onarım,onarımı,klima,kombi,beyazeşya,çamaşır makinası,bulaşık makinası,buzdolabı,

  Etimesgut, Etimesgut,Etimesgut Airfel , Airfel Etimesgut ,Etimesgut Airfel servisi,Airfel Etimesgut servisi,Airfel

  Tümünü göster
  Ankara Bölge Servis
  Becerikli Sok.no:17 Kızılay (Çankaya / Ankara / Türkiye)
  090-312-2291041 / 090- -
  e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir